Posh Pet ID - стиль і високі технології на варті домашніх вихованців

Колекція «Чарма», натхнених популярним ювелірним дизайном, які допоможуть власникам домашніх тварин підкреслити індивідуальність своїх вихованців.

Щоб гарантувати безпеку чотириногих членів вашої родини, команда, яка створила Posh Pet ID, розробила високотехнологічні нашийники з QR-кодами, які представляють собою альтернативу імплантації під шкіру тварин відстежують їх переміщення імплантатів. Кожен нашийник комплектується биркою з QR-кодом, який містить посилання на сайт з інформацією про власника загубленого звіра.

На рятувальних етикетках вигравірувані фрази на кшталт «Допоможіть мені, я загубився» або «Проскануйте код вище» і надруковані лазером посилання на особисту сторінку вихованця. Кожна бирка виготовляється на замовлення з нержавіючої сталі або латуні і гравірується написом в одному з чотирьох наданих на вибір шрифтів: Garamond, Comic Sans, Monotype або Herculaneum.

Любителі тварин можуть вибрати один з 36 стилів «Чарма», серед яких є, наприклад, чотирилиста конюшина, вуса, якір, череп з перехрещеними кістками, велосипед, сова та багато іншого.

Керол Доун, віце-президент займається лазерним гравіюванням компанії Photo Scribe, мати двох хлопчиків і господиня двох собак, прийшла до свого начальника з ідеєю створення Posh Pet ID.

Я буквально виросла всередині ювелірної індустрії. Я хотіла створити стильний нашийник з інформацією про тварину, який допомагав би втраченим вихованцям знаходити дорогу додому. Якщо мої хлопці загубляться, вони зможуть знайти телефон і подзвонити мені ... але мої собаки такого трюку не навчені. Керол Доун

Виробник вказує на велике розмаїття матеріалів і орнаментів, в яких доступні незвичайні нашийники: гінем (легка бавовняна тканина), шкіра, що відображає і світиться в темряві матеріал, штучна зміїна шкіра, штучні діаманти ... Додайте до цього наявність безлічі розмірів і кольорів - і отримаєте ідеальний аксесуар для додання ще більшої індивідуальності будь-якому домашньому вихованцеві - від Рекса до Мурзика.

Залиште Свій Коментар