«Оскар» 2018 і 45 мільйонів кристалів Swarovski

Червона килимова доріжка прибрана, зірки отримали свої статуетки, софіти погасли. Але сцена 90-ї кінопремії «Оскар» надовго залишиться в нашій пам'яті як по-справжньому грандіозне видовище.

Безумовно, кожна церемонія нагородження є не тільки важливою подією з точки зору кінематографа, а й можливістю для зірок великого екрану блиснути у всій красі, а для нас - помилуватися на улюблених артистів, їх розкішні вбрання і коштовності. Складно заперечити, що це подія світового масштабу, а тому видовищності можна очікувати від нього відповідної. І вже 11-й рік поспіль Swarovski залишаються одними з тих, хто робить вручення Оскара незабутнім.

Для підготовки ювілейної, 90-й за рахунком, премії Американської академії кінематографічних мистецтв і наук, біля керма сценічного дизайну встав Дерек МакЛейн. Надихнувшись грою світла і віддзеркалень, дизайнер вирішив оформити величезну арку перед завісою за допомогою 45 мільйонів кристалів Swarovski, а також додати сяйва люстр і інших деталей інтер'єру. Отримана композиція заворожувала голлівудським гламуром, а колони на сцені відгукувалися єгипетської естетикою, незвично сочетавшейся з блискучими канделябрами.

[Арка] нагадує Жеоди і одночасно скульптурне твори з битого скла.

Дерек МакЛейн

Віце-президент компанії Swarovski, Надя Сваровскі, поділилася, що вони були дуже раді знову взяти участь в розробці дизайну сцени для «Оскара». І це був шостий раз (шостий рік поспіль) їх роботи з Дереком МакЛейн.

В результаті можна з упевненістю заявити, що пройшла церемонія вручення премії «Оскар» запам'яталася нам не тільки номінантами та переможцями, але і польотом фантазії людей, які зуміли перенести в реальність те, що здавалося фантастичним чином з казки.