Найдорожчий в світі медіатор

7800 доларів за музичний аксесуар від Timber Tones.

Timber Tones, британська фірма, яка спеціалізується на виробництві гітарних медіаторів преміум-класу, запустила унікальну лінійку по назвою Treasure Tones (англ. «Дорогоцінні ноти»), до якої увійшли плектри зі срібла, золота, платини і паладію. Вершину модельного ряду займає платиновий медіатор, що вже встиг отримати звання найдорожчого в світі - його вартість становить ні багато ні мало 7 800 доларів.

Медіатори Timber Tones, включаючи колекцію Treasure Tones і платинового героя цієї новини, не тільки відмінно виглядають, але і вважаються технічно досконалими - адже вони виготовляються вручну кращими ювелірами Об'єднаного Королівства. Все медіатори отримали сертифікацію Пробірною палати Лондона - одного з найстаріших у світі організацій, що займаються забезпеченням гарантії якості товарів.

Як і всі плектри від Timber Tones, платиновий король медіаторів має точно вивірені і перевірені часом габарити: 29, 5 міліметрів в довжину, 25 в ширину і 2, 3 міліметра в товщину. Також музичний аксесуар забезпечений отвором діаметром 2, 5 мм, що дозволяє всунути ланцюжок або шнурок і використовувати медіатор як ювелірної прикраси.

За винятком платинової моделі, продукція компанії має цінники від щодо бюджетних 157 доларів до непомірної суми в 5 799 доларів - і це без урахування додаткової плати за опциональную модифікацію медіатора на смак покупця!

Залиште Свій Коментар