Дизайнерські кільця: класика, одягнена в сучасність

Обручки від дизайнерів елітних модних будинків користуються все більшою популярністю.

Одне тільки згадка брендів Dior, Louis Vuitton і Chanel змушує серце битися частіше. Довгий час їх імена асоціювалися в першу чергу з модним одягом і аксесуарами, однак сьогодні ці компанії успішно втілюють модні тренди в ювелірних прикрасах, в тому числі у форматі обручок.

Ювелірне підрозділ Dior було засновано 17 років тому і з тих пір процвітає під чуйним керівництвом креативного директора Віктуар де Кастелане, яка черпає натхнення у всьому: від флори і фауни до казок і поп-культури.

Колекція Rose Dior Bagatelle присвячена троянді, коханому квітці Крістіана Діора, в витонченому обрамленні, що нагадує чарівний рожевий сад парку Багатель в Парижі. Що може бути прекрасніше витончених помолвочних кілець від Dior з білого золота з майстерно виконаною діамантовою трояндою? Вони відмінно поєднуються з обручками Bois de Rose в формі стебла троянди, ніжно обплітають палець.

Якщо вас цікавлять більш яскраві варіанти, то у Dior є для вас кільця з жовтого золота з невагомою трояндою з блакитного халцедону, до якого також можна вибрати відповідне кільце Bois de Rose.

Chanel продовжує адаптувати знаменитий стиль своєї засновниці Габріель Шанель для формату елітних ювелірних прикрас, що робить їх одночасно класичними, модними і просто шикарними. Безсмертна комбінація чорного і білого була візитною карткою Коко Шанель і тепер вона знайшла своє відображення в колекції Ultra з керамічними елементами, виробленими за передовими технологіями.

Для створення класичної колірної гами Коко Шанель досить поєднати діамантове помолвочноє кільце в оточенні білої або чорної кераміки з відповідним обручкою. Ця разюче проста, але при цьому надзвичайно елегантна комбінація несе в собі дух авангарду в стилі знаменитої модниці і ікони стилю.

Уже 15 років Louis Vuitton розробляє власні колекції ювелірних прикрас, і їх незмінно переслідує успіх. Паризький будинок мод винахідливо і ненав'язливо вплітає свої дизайнерські рішення в новий формат, створюючи втілену елегантність. Ці прикраси ідеально підходять для наречених, які шукають благородного мінімалізму, і багато хто не зможе встояти перед колекцією Empreinte. Для максимального ефекту, не забудьте вибрати з тієї ж колекції і парне кільце для нареченого.

Залиште Свій Коментар