Позолочений скейтборд за 15 000 доларів

Безсоромно дорогий засіб пересування від іменитого виробника скейтборду.

Ми дуже сумніваємося в практичній корисності покритих золотом скейтборду і вважаємо їх швидше декадентськими витівками, ніж спортінвентарём, але не можна не відзначити, що з усіх предметів, які можна перетворити на золото, роликова дошка цієї долі піддається особливо часто.

Золотий скейтборд свого часу випустили Грег Хервьyo і Антуан Паломарес, потім на світ з'явилася «дошка», покрита листом 24-каратного золота. Тепер же перед нами та ж ідея в інтерпретації нікого іншого, як SHUT - одного з перших виробників скейтборду.

Проект був ініційований магазином скейтборду LES. Роликова дошка володіє стандартними габаритами - 80 сантиметрів в довжину, 20 в ширину, незвичайна хіба що її маса - ні багато ні мало 4, 1 кілограма. Втім, використовувати скейтборд за його прямим призначенням ніхто не забороняє, тим більше що він зібраний з повністю функціональних частин екстра-класу.

Дизайн скейта розробив Метью Уіллет. На деку і всі інші елементи за допомогою процесу гальванопокриття було нанесено золото 999 проби. Після гальванізації продукт був відполірований до дзеркального блиску. Позолочений скейтборд був виставлений на продаж за 15 тисяч доларів, але в даний момент на сайті компанії значиться як відсутній в наявності.