Неповторний перли Таїті

Під товщею вод південної частини Тихого океану живуть устриці Pinctada margaritifera. Саме вони створюють одну з найбільш хвилюючих коштовностей в світі -жемчуг Таїті.

Більшість з нас асоціюють перли Таїті з темними тонами, проте насправді перламутр цієї устриці може приймати цілий спектр відтінків від білого до чорного з строкатою веселкою посередині. Намисто Rococo від Boodles прекрасно демонструє всю палітру «чорного» перлів від світло-сірих тонів до зеленого, що переливається кольору павиного хвоста.

Майкл Хакімьян, директор YOKO London, стверджує, що в майбутньому можна очікувати появи ще цілої низки відтінків чорного перлів, так як зростаюча температура океану змінює швидкість росту перлин в раковинах.

Ми все частіше виявляємо, що перли Таїті, який ми використовували для темних відтінків, набуває сині, зелені і жовто-зелені тони. Навіть вишневий колір попадається. Майкл Хакімьян

Більш того, за словами директора YOKO London, поєднання сіро-синіх перлин Таїті з золотисто-рожевими вже стало популярним серед клієнтів компанії.

Флора Бхачаттарі (Flora Bhattachary), випускниця лондонського Університету мистецтв, що запускає в цьому році власний бренд, також зачарована сяючим глянцем перлин Таїті. «У колекції Jyamiti я вибрала насичені кольори різьблених аметистів і димчастих топазів, які в поєднанні з темно-зеленими перлинами кольору павиного хвоста створюють ефект невимушеній розкоші», - розповідає дизайнер, яка настільки любить перли, що навіть назвала свою дочку на його честь - Pearl (з англ. «перлина»).

Крім унікального кольору, перли Таїті славиться і своїми формами. Діаметр 10 мм в перловому промислі вважається хорошим результатом, в той час як нормальні значення для перлів Таїті зазвичай складають від 9 до 14 мм. Зустрічаються і воістину гігантські зразки, наприклад в намисто Perles de Nuit від Chanel використані чорні перлини діаметром від 15 до 18, 2 мм. На їх фоні пензлика з японських перлів, які в 1362 рази менше по діаметру, виглядають особливо витончено.

Сережки з рожевого золота з таїтянський перли діаметром 12-13 мм від YOKO London
Кафф на вухо з перлиною від YOKO London
Кільце з рожевого золота з перлами і діамантами від YOKO London

Класичні намиста і намиста, безумовно, чудово відображають природну красу перлів, проте дизайн не стоїть на місці, і зараз в тренді ювелірні композиції, побудовані навколо окремих перлин. Оздоблені діамантами сережки від YOKO London біля основи врівноважені 13-міліметрової перлиною Таїті.

А в колекції Luna Moss від Winterson є кільце з рожевого золота, в якому перлина ніби вдивляється в прямокутне дзеркальце з рожевого сапфіра.

Кільце від Winterson з сапфіром і Таїті перлиною.
Кольє від Winterson c таїтянський перли діаметром 10, 8 мм-14 мм.
Сережки з перлами і аметистами від Winterson.

Сяючий блиск, шикарні форми і авангардний дизайн - ось інгредієнти успіху чорного перлів.