The Golden Empress - 132-каратний жовтий діамант від Graff

В руках Лоуренса Граффа побувало чимало унікальних діамантів, однак саме на жовтих дорогоцінному камінні ім'я Graff останнім часом з'являється із завидною регулярністю.

Черговий здобиччю Лоуренса Граффа став жовтий діамант The Golden Empress (в перекладі з англ. «Золота Імператриця») вагою 132, 55 карата в огранювання «кушон». Камінь прикрашає намисто, яке включає в себе ще 31 жовтий діамант. Завдяки своїй надзвичайній красі і рідкості, жовті діаманти є відмінним придбанням, як з естетичної, так і з інвестиційної точки зору. Приблизно одному з 10 000 знайдених діамантів присуджується характеристика «фантазійний», а вже дістати камінь з настільки оригінальним кольором, як жовтий, виявляється ще більш складним завданням.

Лоуренс Графф, який заснував однойменну ювелірну компанію, придбав неограновані алмаз вагою 299 каратів і перетворив його в The Golden Empress. Камінь був здобутий в шахті Летшень, розташованої в мініатюрному африканському королівстві Лесото.

Перспектива створення діаманта, який увійде в зал слави дорогоцінного каміння, відразу надихнула мене. Лоуренс Графф в прес-релізі

Компанія організувала ціле дослідження, щоб визначити оптимальну огранювання і методику обробки алмазу. Більш того, при огранювання вихідного каменю було отримано ще 8 алмазів-сателітів, які перетворилися в 6 діамантів грушоподібної ограновування (найбільший з них вагою 21, 34 карата) і 2 круглих діаманта.

У послужному списку Graff значаться і інші унікальні жовті діаманти. Наприклад, The Delaire Sunrise (найбільший в світі яскравий фантазійний діамант в огранювання «смарагд» вагою 118, 08 карата), близнюки The Gemini Yellows вагою 51, 29 і 55, 74 карата, а також 100-каратний діамант Graff Vivid Yellow, проданий на аукціоні Sotheby's в минулому році за 16, 3 мільйона доларів.

Залиште Свій Коментар