Колекція T - зоря нової ери в розвитку Tiffany & Co

Новий креативний директор Tiffany Франческа Амфітеатроф обіцяє великі реформи і погрожує позбутися фірмового блакитного кольору бренду.

У минулому році Франческа Амфітеатроф, уродженка Великобританії, висококласний ювелір і срібних справ майстер, приєдналася до команди Tiffany & Co., отримавши до цього досвід роботи в Asprey, Garrard, Wedgwood, Gucci і Chanel.

Я хотіла створити символ сучасного життя і нескінченної енергії, яка тече в жилах Нью-Йорка і рухає мистецтвом і культурою по всьому світу. Ця колекція - тільки початок моєї задумки. Франческа Амфітеатроф, розповідаючи про нову колекцію Tiffany T

Ставши креативним директором всієї компанії, Амфітеатроф відповідальна за еволюцію всіх продуктових лінійок Tiffany. І у неї в планах великі реформи. В інтерв'ю журналу Vogue вона навіть натякнула, що знаменитий бірюзовий колір яйця малинівки, який використовується в упаковці компанії, може відправитися на спокій.

Браслети, намиста, кільця і ​​Кафи в колекції Tiffany T виконані в мінімалістичному стилі з орнаментом у вигляді літери «T» в кожній прикрасі. Сучасні обтічні форми відлиті в рожевому, жовтому і білому золоті, а також сріблі найвищої проби. Деякі прикраси в колекції прикрашені діамантами, що нагадують мерехтіння вогнів міста, яке ніколи не спить.

Елементи, використані в колекції, можна скласти в нескінченне число комбінацій - і кожна представниця прекрасної статі знайде достатньо різноманіття, щоб скласти з прикрас Tiffany T свій власний неповторний стиль.

Від браслетів до кулонів, кожна прикраса в колекції Tiffany T має потенціал, щоб стати бестселером. З Амфітеатроф біля керма майбутнє 177-річного американського ювелірного дому може не бути забарвлене в бірюзовий, але воно безумовно обіцяє бути блискучим.

Колекція Tiffany T доступна в більшості бутиків Tiffany по всьому світу.

Браслети з нової колекції Tiffany T - доступні в сріблі, білому і жовтому золоті

Кільце з рожевого золота і браслет зі срібла з нової колекції Tiffany T

Браслети з срібла з нової колекції Tiffany T

Браслети з жовтого золота з нової колекції Tiffany T

Залиште Свій Коментар