Сяючі кулони-туфельки

Колекція «взуттєвих» кулонів Salvatore Ferragamo

Хто сказав, що туфлі можна носити тільки на ногах? Італійський бренд Salvatore Ferragamo Jewels спробував довести, що взуття - це аксесуар не тільки для ніг, і розширив свою колекцію Miniature Preziose, додаючи в неї кулони, вигляд яких черпає натхнення з дизайну взуття Salvatore Ferragamo чотирьох десятиліть - від тридцятих до шістдесятих років минулого століття.

Уже випустивши кулон Rainbow, дизайн якого нагадує про туфлях, які італійська фірма одного разу виготовила для Джуді Гарленд, а також серію кулонів Red and Honey, які запозичують стиль кількох пар туфель, створених спеціально для Мерилін Монро, Salvatore Ferragamo Jewels вирішили додати три нових пари кулонів -туфелек до незвичайної колекції: моделі Carmen, Butterfly і Renaissance.

Carmen - посвята туфлям, виготовленим в 1938 році для Кармен Міранди, бродвейській співачки, танцівниці і справжньої зірки, що стала уособленням шарму своєї епохи.

Сандаліевідние туфлі були перетворені в мініатюру з 18-каратного золота з чорною емаллю, вторять полірованої шкірі оригінальних туфельок. Східна атмосфера опановує кулоном Butterfly: сміливі чорні танкетки цих крихітних туфель прикрашають вручну намальовані квіти - точно такі, якими жінки династії Чінг прикрашали свої шовкові вбрання.

Кулон Renaissance також переносить свою власницю назад в часі, в 1938 рік, коли Сальваторе Феррагамо представив свою інтерпретацію туфель з товстою підошвою, які були популярні у модниць в XV столітті. Чорна емаль і 18-каратне золото підкреслюють сміливий дизайнерський хід засновника італійського бренду.

Кожен «взуттєвої» кулон створений з величезною увагою до найдрібніших деталей, які складають саму суть класичних дизайнів Феррагамо. Уважно вивчивши кулон, можна знайти навіть знаменитий футуристичний логотип, який італійський художник Лучіо Венна створив спеціально для туфель. Більш того, завдяки тому, що на «підошві» кожного кулона викарбувано модель їх туфельного прототипу і дата випуску оригінального дизайну, ці прикраси служать блискучим свідченням безумовного успіху найзнаменитіших творінь Салваторе Феррагамо.

Залиште Свій Коментар