Колекція Acte V / The Escape від Louis Vuitton

Нова колекція, присвячена подорожам, налічує 50 виробів, щедро прикрашених опалами, перлами і рідкісними дорогоцінним камінням зі всіх кінців світу.

Прикраси шостий за рахунком колекції Louis Vuitton названі на честь відомих курортів, таких як швейцарський Бо Риваж, американський Ньюпорт, а також Луксор, Ексельсіор, острів Капрі. Кожен з них має власний шарм і неповторним шармом. Взяти хоча б Капрі: цей острів в Неаполітанському затоці був улюбленим місцем відпочинку багатих і знаменитих ще з часів Римської імперії.

Невимушена розкіш острова знайшла своє відображення в легенях і сексуальних прикрасах Louis Vuitton. За допомогою загадкових чорних австралійських опалів, що омиваються блискучими хвилями діамантів, Capri чарівним чином передає чарівність знаменитого Блакитного грота.

Серія Louis Vuitton Excelsior натхненна атмосферою 1930-х років, коли путешествіz з необхідності перетворилися в задоволення. Тоді ж різкі лінії раннього арт-деко поступилися місцем плавним вигинів стилю, нині відомого як «Стрімлайн Модерн». Саме в цей час з'явилася професія дизайнера, що поєднує в собі креативність художника і розважливість інженера, і яка перетворила функціональність в невід'ємну складову естетики. Подібно білосніжною моторному човні, розрізає морські хвилі, буква V з блакитною емалі розсікає потік діамантів, перлин і блакитних турмалінів, прикрашаючи мочку вуха, палець або вигин шиї.

Образ букви V присутній в кожній прикрасі: в одних як незначна деталь, в інших - як центральний елемент. Для колекції Luxor ювеліри Louis Vuitton перетворили цю букву в квітка лотоса, який в епоху арт-деко став неймовірно популярним символом. Сережки прикрашені діамантовими пелюстками, а кулон у формі квітки лотоса блищить яскравою зеленою емаллю, виконаної в техніці «гран фе».

Енергія і нестримне зростання Нью-Йорка знайшли своє відображення в серії Newport, названої на честь улюбленого місця відпочинку багатьох мешканців Манхеттена. Довгі намиста з перлинних ниток, сережки з хвилями діамантів і незабутнє кільце, в якому смарагд виривається з оніксової оправи - кожне з виробів занурює вас в неперевершену атмосферу яскравого життя, розкоші і драйву.

У серії Long Island бірманський сапфір чарівного сірого відтінку перериває перебіг сірого перлів Таїті, а його відображення віддається луною в двох каплевидних Онікс, обрамлених діамантами - мінлива природа води передана мистецтвом ювелірів, доведеним до досконалості.

У колекції Beau Rivage діаманти, перли і тсаворіти передають м'якість спадаючої тканини і подібно шовкової стрічки обвивають шию і зап'ястя. Такі прикраси легко носити, і в них немає ні краплі офіціозу; саме такий предмет вам захочеться взяти на пам'ять, їдучи з чарівних місць, які існують поза часом і простором.

Впевнені, що дивовижні прикраси Acte V / The Escape не зможуть залишити байдужими нікого. І, звичайно, ми не можемо не запропонувати вам помилуватися на першу частину колекції Acte V, випущену Louis Vuitton в минулому році: не менше яскраву, емоційну і розкішну.

Залиште Свій Коментар