Нова версія фантастичних годин Space Pirate

Відомий своїми сміливими рішеннями бренд MB & F представив версію годин HM6 Space Pirate з червоного золота.

Модель HM6 RT є новітньою версією годин Horologic Machine 6 Space Pirate. У 2014 році «хорологическая апарат» від MB & F завоював велику популярність завдяки прекрасному поєднанню дизайну і функціональності. На минулому міжнародному конкурсі дизайну Red Dot годинник удостоїлися нагороди «Кращі з кращих»: з 5000 претендентів це звання отримали тільки 81.

За класифікацією компанії-виробника, корпус нової моделі зроблений з червоного золота сорти 5N +. Ця градація відображає зміст міді в сплаві, яка надає жовтого золота червоний відтінок.

Звичайне червоне золото позначають ідентифікатором 5N, що відповідає сплаву з 75% золота і 25% міді. Сплав 5N + являє собою червоне золото класу 5N з домішкою паладію. У компанії стверджують, що завдяки цій добавці можна якщо не запобігти, то, по крайней мере, істотно знизити потемніння міді з часом.

Корпус годинника, безумовно, чимось нагадує космічний корабель. Але в цьому й полягав задум дизайнера Максиміліана Бюссеро, який є великим шанувальником наукової фантастики. На цей раз він черпав натхнення з аніме-серіалу «Капітан Майбутнє» (Captain Future), де головний герой пересувається на космічному кораблі «Комета». Вигнуті лінії годин HM6 RT надають їм більш природну форму в порівнянні з моделями-попередниками. Подібний дизайн стає все більш популярним, завдяки зростаючому інтересу до біоморфізму, напрямку в мистецтві, натхненні формами і лініями зі світу живого.

На корпусі годин розташовується 5 невеликих куполів з сапфірового скла. У двох нижніх «ілюмінаторі» відображаються годинник і хвилини. Два верхніх купола мають чисто естетичну функцію: в них обертаються два «мотора» космічного корабля, розроблені MB & F спільно з компанією David Candaux Horlogerie Créative.

У центральному куполі видно спіраль, що відлічує секунди. Щоб запобігти руйнуванню механізму через попадання сонячних променів цей купол можна прикрити титанової заслінкою, яка приводиться в рух однією з ручок на корпусі годин. За роботою механізму можна також поспостерігати з внутрішньої сторони корпусу, зробленої з сапфірового скла і несучої 4 симетричних купола.

В цілому ж варто відзначити, що і оригінальна і оновлена ​​моделі Space Pirate є гідними продовженнями фантастичної серії годин Horologic Machine, народженої фантазіями космічного футуризму 70-х років минулого століття. І це той випадок, коли краще один раз побачити, ніж сто разів почути. З повною колекцією виробів Максиміліана Бюссеро можна ознайомитися на офіційному сайті бренду.