Звуки космосу в музичній шкатулці від MB & F

В цьому році MB & F явили світу старовинну музичну шкатулку з циліндрами, інтегрованими в гладкий корпус міжгалактичного космічного корабля.

Вони знову взялися за своє. Вражаючі творіння, які народжуються в лабораторії MB & F, не знають кордонів у своїй незвичності. І команда диваків-дизайнерів знову майструє чергову карколомну дивину.

З виходом MusicMachine2 стає очевидною любов команди MB & F до науково-фантастичної тематики. MusicMachine2 судилося, за словами її творців, «відважно відправитися туди, де не бувала ще жодна музична шкатулка».

Як відомо, буква F в нехитрої формулі MB & F означає friends - тобто друзів годинного бренду. В цьому випадку запрошеними для допомоги в проекті друзями виявилися REUGE, провідний виробник музичних шкатулок (у всякому разі, на цій планеті) і JMC Lutherie - компанія, яка спеціалізується у виготовленні резонансних систем з хвойних порід деревини.

Музична скринька MusicMachine2 в чорному кольорі від MB & F

Добре, скажете ви, але що ж уміє робити це чудо-машина? Дивлячись на продукт від годинникового дому ви, ймовірно, очікуєте побачити годинник, але це їх творіння не вміє повідомляти час. Зате той час, який у вас є, вона зробить приємнішим, наповнивши його музикою з «Зоряних воєн» і «Зоряного шляху», а також вибраними творами класики року - Led Zeppelin, The Clash і The Rolling Stones.

Завдяки півторастолітнього досвіду REUGE у виготовленні музичних шкатулок і рідкісного таланту JMC Lutherie посилювати звук, вміло використовуючи акустичні властивості 350-річного хвойного дерева, якість відтворення музики виходить воістину неземним.

MusicMachine2 була випущена обмеженою серією: в нашій зоряній системі побуває тільки 33 білих моделі і 66 шкатулок в чорному кольорі.

Залиште Свій Коментар