Фен-шуй і дорогоцінні камені

Для фен-шуй поняття «камінь» дуже різнобічне і велике. Сюди можуть входити звичайні валуни, кристали, мінерали і, звичайно ж, дорогоцінні й напівкоштовні камені. Нас, природно, цікавлять виключно останні.

На самому початку варто запам'ятати, що в фен-шуй цінність дорогоцінних каменів полягає не в красі і рідкості, а в тому, як той чи інший камінь здатний впливати на людину.

Варто також відзначити, що камені співвідносяться з так званими енергетичними зонами, розташованими в будинку або квартирі. Їх правильне розташування по зонам створить гармонію в співіснуванні людини і навколишнього світу, що є найголовнішою метою фен-шуй.

Південь. Зона слави.

За ідеологією фен-шуй, слава завжди стоїть нарівні зі стихією вогню. З цієї причини, в цій зоні найкраще використовувати червоні камені, такі як - рубін, гранат, червона яшма і сердолік. Важливим аспектом є те, що всі камені повинні бути в формі піраміди і ставити їх необхідно вістрям вгору. Тільки тоді енергія слави буде направлена ​​в правильне русло.

Південний захід. Зона шлюбу та любові.

У цій зоні повинен обов'язково знаходитися рожевий кварц. Також в цій зоні можна розташувати турмалін. Цей коштовний камінь стимулює взаєморозуміння і ніжність між подружжям. Плюс до всього, важливу роль в цій зоні може грати гранат і нефрит, які допоможуть розвивати інтуїтивне взаєморозуміння.

Центр будинку або квартири. Зона гармонії.

Центр будинку, є найважливішою частиною. У центрі житла найкраще розташувати аметист, здатний очищати простір від темної енергії. Крім цього, можна використовувати яшму, яка буде зміцнювати здоров'я всіх, хто живе в будинку. Що ж стосується відносин між домочадцями, то цього найкраще посприяє селенит і місячний камінь (адуляр).

Північний схід. Зона мудрості.

У цій зоні варто розташувати яшму, аквамарин, доломіт, берил і аметист. Саме ці камені будуть сприяти кращому засвоєнню знань, розвитку розумових здібностей і мудрості.

Північ. Зона кар'єри, успіху.

Притягувати успіх і матеріальне благополуччя здатні адуляр і флюорит. Вони будуть робити все ваші починання вдалими, в результаті чого ви зможете розраховувати на кар'єрне зростання.

Північний Захід. Зона близьких друзів і гостей.

Для цієї зони прийнятний лише один камінь - малахіт. Саме він буде залучати таку важливу в наші дні енергію дружби. Більш того, він сприятиме розвитку дружелюбності як у гостей, так і у господарів будинку.

Залиште Свій Коментар