My Little Rembrandt: унікальні прикраси за малюнками ваших дітей

Як зберегти шедеври маленьких художників на довгі роки? Відповідь на це питання точно знають творці самої незвичайної майстерні подарунків Аня і Таня.

На сьогоднішній день існує величезна кількість ювелірних брендів і ще більше ювелірних магазинів, де кожен бажаючий може підібрати прикрасу на будь-який смак. Часом зустрічаються серед них і по-справжньому особливі вироби, які хочеться дбайливо зберігати і передавати у спадок. Саме такі зворушливі і неймовірно милі речі народжуються в майстерні подарунків My Little Rembrandt (від англ. «Мій маленький Рембрандт»).

Творці бренду Аня і Таня звернулися до найніжнішим і сильним почуттям кожного з нас - любові до своїх дітей і всьому, що з ними пов'язано. І в своїй майстерні можуть запропонувати всім бажаючим відобразити художні твори улюблених малюків в самих різних прикрасах і сувенірних виробах.

Ми звернулися до Ані і Тані з проханням розповісти про проект My Little Rembrandt і про майстерню, де дитячі малюнки стають справжніми витворами ювелірного мистецтва.

Як з'явилася ідея створити магазин таких незвичайних і зворушливих подарунків?

Ми самі мами, і в будинку постійно накопичуються дитячі малюнки. Деякі шедеври хотілося зберегти на довгу пам'ять, але не просто поставити в рамочку або прибрати в сімейний альбом.

І тоді виникла ідея переносити дитячі малюнки на різні прикраси і сувеніри методом художнього гравірування. В результаті виходять одночасно зворушливі і стильні аксесуари, якими можна користуватися в повсякденному житті.

Коли на руці браслет c твоїм портретом, виконаним трирічною дочкою, то він не тільки приковує захоплені погляди оточуючих, а й ти сама, глянувши на нього, не можеш не усміхнутися, це відмінний антистрес, який завжди з тобою!

Всі малюнки попередньо обробляються професійним дизайнером, тому виходить справжній арт, який дивно поєднує в собі дитячу безпосередність і високохудожній стиль. Напевно, таке унікальне поєднання і є основна особливість наших виробів, саме за це наші подарунки так подобаються людям.

Які прикраси є у вашій колекції? Що є основним матеріалом для виробів?

У нас є прикраси з срібних сплавів - медальйони на ланцюжку на шию і на браслеті, сережки. Також є прикраси з агатів.

Колекція прикрас підібрана таким чином, щоб наші майстри могли наносити на поверхню виробу гравіювання по ескізах замовника.

Фігурні прикраси за малюнками клієнтів ми поки робимо з нержавіючої сталі (у вигляді невеликих шарміков).

Чи може клієнт звернутися до вас з проханням виготовити прикрасу, якого немає у вас в магазині? Наприклад, ви пропонуєте сережки з круглими підвісками, а клієнту хочеться квадратні.

Персоналізація прикрас в нашому магазині заснована, перш за все, на нанесенні будь-якого малюнка методом художнього гравірування на поверхню виробу. Всі вироби стандартні, їх головна родзинка - в гравірування по малюнку клієнта.

Самі прикраси повністю виготовляються у вашій майстерні?

Срібні заготовки для подальшої обробки ми купуємо, далі весь процес виробництва відбувається в нашій майстерні.

Які ще вироби можна знайти у вашому магазині?

У нашому магазині можна знайти не тільки прикраси для жінок, величезною популярністю користуються, наприклад, срібні запонки для чоловіків з малюнками або відбитками улюблених долоньок. Запонки так люблять наші покупці, напевно, тому, що вони виходять дуже стильним аксесуаром, їх чоловіки із задоволенням носять в офісі.

Одного разу нам розповіли, що чоловік був на переговорах з англійцями, і вони помітили на ньому незвичайні запонки з малюнками його сина. Прийшли в неймовірний захват від ідеї, і ми на наступний день виконували пару термінових замовлень, щоб встигнути організувати доставку буквально до трапу літака «Москва-Лондон».

Є також затискачі для грошей, армійські жетони, адже це справжня проблема-що подарувати чоловікові, у якого все є, і ми з радістю допомагаємо нашим покупцем її вирішити.

Чи плануєте ви розширювати асортимент подарунків?

Ми постійно ведемо роботу по розширенню асортименту, так як у нас велике число постійних покупців, і ми повинні пропонувати новинки, щоб не втрачати їх інтересу.

Ми зараз активно працюємо над напрямок шарміков і кулонів з ювелірних сплавів, які б до найдрібніших деталей були зроблені точно по дитячому малюнку. Така прикраса може стати справжньою сімейною коштовністю.

Хоча вже всі наші вироби стають сімейними реліквіями, адже вони зберігають в собі дивовижну щирість дитячих малюнків, наші покупці кажуть, що носять найдорожчі їхньому серцю прикраси в своєму житті.

Залиште Свій Коментар