Колекція Лайли Сингх для світських левиць

Ювелірний дизайнер Лайла Сінгх представила свою останню колекцію іміджевих прикрас для бренду Social Butterfly.

Кожна прикраса виглядає так, немов було виконано на замовлення в єдиному екземплярі, а основними матеріалами для виготовлення колекції стали срібло, золото і гарматна бронза.

Лайла, заможна мандрівниця зі стажем, створює незвичайні мінімалістичні прикраси, черпаючи натхнення з вражень від своїх численних подорожей в останні роки.

коктейльний шарм

Прикрашені коштовними і напівкоштовними каменями, прикраси лінійки варіюються від наладонних браслетів до масивних коктейльних кілець, від зухвалих Каффа до задрапірованих ланцюжків, від кілець на передні фаланги пальців до химерних прикрас для голови і аксесуарів для вух.

У наладонних браслетах простежуються модні типографические і зміїні мотиви, кільця і ​​намиста вихваляються яскравими шарами металів, посипаних дорогоцінними каменями.

Що ж найбільше привернуло нас в цій колекції, так це маска для очей, витонченої форми, прикрашена каменями і гвоздиками - ідеальний аксесуар для балу-маскараду.

Ми використовували незвичайні дизайни, і хотіли підкреслити блиск металів і чарівність напівкоштовних каменів. Ці прикраси були створені для жінок зі слабкістю до витонченим дизайнам і модним віянням. Лайла Сінгх.