Діамантова соска-пустушка за 50 000 доларів

Ваш маленький принц або принцеса з самого народження заслуговують тільки найкраще. І компанія Kalfin Jewellery точно знає, з чого потрібно почати.

Ви, напевно, пам'ятаєте, як ми розповідали про платинової соски-пустушки (ми щиро здивуємося, якщо ви могли таке забути). Заглибившись в історію питання, ми виявили, що це досить популярна в останні роки ідея.

В кінці 2013 року ювелірна компанія з Австралії (можливо, на радощах за Кім Кардашьян та / або її первістка) випустила екстравагантну прикрашену діамантами соску-пустушку для найзаможніших немовлят. Kalfin Jewellery, ювелірний бренд родом з Мельбурна, вирішив, що на світлі досить молокососом-мільйонерів, яким батьки заведуть діамантову пустушку. Компанія стверджує, що продукт був натхненний «королівським малюком Вільяма і Кейт».

Редактори BabyCenter, блогу про всі радощі і турботи малюків та їхніх батьків, розповіли, що отримали електронного листа від компанії, в якому Kalfin Jewellery розписували всю красу свого останнього проекту.

Зокрема, в листі говорилося наступне:

Всі відомі ідеї подарунків для немовлят вже давно втратили свою новизну - ложечки, браслети та інше нікому не цікаві, а концепція «діамантового соски-пустушки» досі не зустрічалася і послужить основою для відмінною новини.

На сайті ж Kalfin Jewellery можна прочитати наступне:

Для тих, хто шукає щось зовсім особливе, Kalfin Jewellery пропонує вищий ступінь марнотратства - кілька виготовляються на замовлення і прикрашених діамантами сосок-пустушок.

Чи не ручаємося за те, що така пустушка не становить загрози здоров'ю малюка, але впевнені, що розвитку любові до великих витрат з дитинства вона дійсно сприяє. І, звичайно, молодим батькам варто задуматися також про придбання відповідної за рівнем розкоші колиски, наприклад, з золота.

Чорна діамантова пустушка обійдеться батькам приблизно в 50 000 доларів, в залежності від дорогоцінного металу. Більш детальна інформація для тих, кого такий цінник не бентежить: пустушки доступні в 14-каратном білому і жовтому золоті, а також сріблі найвищої проби з можливістю вибрати з декількох квітів. Якщо ж така пустушка вам не по кишені, компанія пропонує кілька «бюджетних» варіантів без діамантів - соски зі срібла вищої проби стоять якісь 180 доларів, а пустушка з білого або жовтого золота - 450 доларів.

Залиште Свій Коментар