Колекція Premiere від Annamaria Cammilli

Флорентійський ювелірний дім представляє нову колекцію прикрас з шести відтінків золота з діамантами і, вперше, сапфірами.

Бренд Annamaria Cammilli, заснований у Флоренції в 1982 році, відомий своїми дорогоцінними виробами, натхненними природою і її стихіями. Наприклад, прикраси колекції Dune символізують нескінченні пустельні дюни і бархани. Ювелірні вироби Aqua наповнені м'якими вигинами, подібними безтурботним хвилях, що набігають на берег. Нова ж колекція, що отримала назву Premiere, обігрує тему прекрасної флори далекої і неповторної Японії, де художниця і дизайнер Аннамарія Камміллі провела кілька років.

Витончені і ніжні золоті пелюстки, що переливаються своєї матовою поверхнею, прикрашені по краю блискучим діамантовим паве. У центрі кожної пелюстки розташувалася діамантова або сапфірове крапля - цей дорогоцінний камінь вперше використовується в прикрасах бренду.

У нову колекцію увійшли кільця, сережки, підвіски, браслети і кольє із золота шести унікальних відтінків: бежевого, лимонного, абрикосового, кольору чорної лави, білого льоду і рожевого шампанського. А щоб підкреслити різноманітність і мінливість живої природи, Annamaria Cammilli включили в колекцію прикраси з декількох рухомих елементів.

Ювеліри бренду зробили все, щоб нові вироби були максимально універсальними і в той же час жіночними. Прикраси Premiere підійдуть як для затишного вечора в ресторані, так і для пишного і урочистого заходу - кожна жінка вільна вирішувати сама, як і коли їй захочеться надіти їх.

Колекція буде представлена ​​в фірмовому магазині Annamaria Cammilli у Флоренції, а також в бутиках Москви, Нью-Йорка, Лос-Анджелеса і Парижа. Всі адреси можна уточнити на офіційному сайті бренду.

Залиште Свій Коментар