Черговий золотий кейс для iPhone - японський Koku за 38 тисяч доларів

Розкішний кейс для останніх моделей iPhone під назвою Koku став спільним проектом ювелірної компанії Jeweler Akiyama Co. і дистриб'ютора стільникових телефонів Phonet.

Назва кейса Koku з японської перекладається як «час», і про це нескладно здогадатися, глянувши на золотий iPhone: на задній панелі ви знайдете стилізований циферблат, «вбудований» в обрис кільця з діамантом.

Над дванадцятигодинним відміткою на циферблаті вимальовується силует гори Фудзіяма, найвищої точки Японії. Новобранець в щільних рядах екстравагантних золотих кейсів має цінник в 38 000 доларів (3 776 000 ієн) і може порадувати свого власника 18-каратним жовтим золотом, інкрустованим 207 діамантами загальною вагою 1, 71 карат.

Доступний і більш економічний варіант кейса зі срібла, прикрашеного фіанітамі (їх ще називають штучними братами діаманта). «Бюджетна» модель обійдеться вам всього в 3800 доларів або 377 600 ієн. Ціни в обох модифікацій однакові (ну, за винятком нулів) неспроста - гора Фудзі має висоту саме 3 776 метрів.

Виробник заявив, що виготовить лише по 15 примірників золотого і срібного кейса, і доступні вони будуть виключно за попереднім замовленням. Президент Akiyama ЮТАР Акійама розповів в інтерв'ю Wall Street Journal, що поки компанія отримала тільки одне замовлення - на срібну модель.

Цільовою аудиторією Koku Акійама вважає заможних жінок 40-50 років, і відкрите повідомлення про це на сайті компанії могло відлякати потенційних покупців, не придатних під цей опис. На даний момент кейси продаються тільки на території Японії, але компанія має намір розширити свій географічний обхват - в тому ж інтерв'ю ЮТАР Акійама прокоментував плани компанії: «оскільки iPhone продається по всьому світу, в майбутньому ми також хотіли б пропонувати свою продукцію за межами Японії».

Залиште Свій Коментар