Коштовності в тваринному стилі

Коштовності у вигляді тварин не в новинку для світу моди, але з кожним роком стають все більш досконалий.

Елегантні каблучки, кулони і браслети, прикрашені зображеннями і візерунками у формі птахів і звірів (наприклад, леопардів, ластівок або жаб) і навіть окремих частин тіла тварин (це можуть бути кігті або ікла) не втрачають своєї актуальності вже кілька сезонів.

Але в цьому сезоні все трохи інакше!

Там, де ми раніше бачили парад громіздких металевих коштовностей в формі тварин, з негабаритним деталями, зроблених для того щоб задовольнити культуру «швидкої моди» і відповідний їй обмежений бюджет, тепер ми бачимо речі високої якості і високого класу.

Тварини в минулому сезоні були розташовані у всіх можливих категоріях коштовностей, і зовні виглядали досить дешево. Дизайн були абсолютно нецікавим, але в цьому сезоні саме йому приділено особливу увагу в прикрасах.

Очі тварин тепер зроблені з сапфірів, хутро з цитрину, а крила з алмазів!

Ефектні та дорогі дорогоцінні камені від темно-синього лазуриту до червоної шпінелі, різнокольорових сапфірів, і, звичайно ж, смарагду, (судячи з чуток, він буде каменем року) займають своє місце серед тваринного світу і переносять цей тренд на нові висоти!

Тепер тварини в прикрасах, виконані з кращого золота, більше не обмежені низьким бюджетом і цілком перейшли в люксовий сектор найрозкішніших прикрас. Ще однією перевагою подібних виробів є особливий грайливий шарм, якого в коштовностях настільки високого рівня іноді важко досягти.

Тваринний мотив захоплює нашу уяву і дає нам неймовірні способи самовираження завдяки незвичайним переливам і неймовірному дизайну.

Залиште Свій Коментар