Солодкі копії найзнаменитіших діамантів

Гра в імітацію: японський кондитер зробив найвідоміші і дорогі діаманти доступними кожному ласуни, перетворивши їх в льодяники.

Ми часто чуємо про те, що черговий ексцентричний ювелір перетворив цілком буденний предмет (дитяче ліжечко, скейтборд або ігрову приставку) в відлита з чистого золота прикраса. Прийшла пора для нової стадії гри в імітацію: використовуючи цілком таємну формулу, яка надає солодощів бездоганну прозорість, японський кондитер випустив нову лінійку цукерок класу «люкс», що імітують найзнаменитіші діаманти.

Серед найбільш примітних смачних копій діамантів, виготовлених кондитером з Токіо амей Ейтаро - 105-каратний Кохінур і незвичайною 16-сторонньої огранки 36-каратний «Паша Єгипту».

Компанії знадобилося кілька років, щоб розробити конфетну формулу, яка дозволяла виготовляти солодощі, які мають прозорістю безцінних самоцвітів. Судячи з усього, фірма використовувала інгредієнти, альтернативні звичайному цукру і крохмальної патоки.

Кожна «коштовність» володіє, за заявою виробника, «простим солодким смаком», поставляється в декорованого ювелірної скриньці і коштує близько 31 долара. Репліка діаманта Кохінур має діаметр близько 4 сантиметрів.

Цукерки завжди були чимось яскравим і блискучим, і ми хотіли розробити солодкий продукт, який нагадував би ювелірні вироби. представник компанії в інтерв'ю блогу Japan Real Time видання Wall Street Journal

Дебют колекції діамантових цукерок відбувся в середині березня в двох найбільших універсальних магазинах Японії - Mitsukoshi в районі Гіндза і Isetan в Сіндзюку. Час релізу колекції збіглося з «Білим днем», щорічним азіатським святом, що відзначається 14 березня, коли чоловіки мають можливість віддячити своїх коханих за подарунки на 14 лютого. Причому дарувати в цей день прийнято все в білому кольорі - білий шоколад, печиво, ювелірні прикраси або, починаючи з цього року, їстівні діаманти.

Залиште Свій Коментар