І знову геометрія

Скільки б не говорили про трикутні сережки, прямокутні кільця і ​​звивисті кольє, строгі форми геометричних прикрас не виходять з моди.

Прикраси, складені з геометрично фігур, вже довгий час знаходяться в тренді. Це знову мінімалізм і лаконічність форм, які вторять особливо популярному сьогодні напрямку «унісекс». Чіткість ліній і граней можна зустріти в багатьох стилях, в тому числі в прикрасах арт-деко. І, звичайно, багато ювелірні дизайнери, які не бажають випадати з сучасної моди, намагаються догодити шанувальникам подібних виробів.

Давайте поглянемо на чотири бренди, що підтримують загальну любов до квадратах і трикутниках і колам.

Lito Jewelry

У прикрасах використаний цікавий прийом: строгі гратчасті структури прикрашені яскравими блискучими дорогоцінними каменями, що дивним чином надає кільцям і підвісок незвичайний гламурний вигляд.

Nak Armstrong

Завдяки тому, що у виробах Nak Armstrong активно використовуються і яскраві кольори, деяка тяжкість широкою золотою оправи і великих форм не кидається в очі. Хоча, безумовно, прикраси такого дизайну призначені для сміливих осіб, бажаючих привертати до себе увагу.

Nicholas Liu

Незважаючи на гадану легкість і легкість, прикраси Nicholas Liu виглядають дуже ґрунтовно і ефектно. Сильний індустріальний дизайн, в оформленні з яскравих діамантів виглядає одночасно провокаційно і футуристично, не перестаючи заворожувати своєю ідеальною симетрією ліній.

Тут згадуються прикраси Jacob Jensen з колекції Sapphire, адже вони теж виглядають дещо незвично, можна навіть сказати фантастично з своїми багатогранними формами.

Mallary Marks

Бренд Mallary Marks навпаки йде від жорстких рамок і ґратчастих структур, фокусуючись на колах. Тонкі кільця, з'єднані повітряними плетивами з вкрапленнями напівкоштовних каменів, створюють обсяг і відчуття постійного руху, зачаровуючи і захоплюючи.

Геометричні ювелірні вироби дають свободу для справжнього польоту фантазії. І ця тема виразно ще не вичерпана.

Залиште Свій Коментар