Чому варто вибрати «етичне» обручку?

Зрозуміло, центром передвесільних клопоту буде закохана пара. Однак чому б при цьому не допомогти тим, хто потребує, і вибрати кільце з етичного золота Fairtrade?

Готуючись до весілля, ви вирішуєте безліч питань: яке вибрати сукню? Як накрити стіл? Якими краще зробити макіяж і зачіску? Втім, це також чудовий час, щоб зробити добрий, безкорисливий вчинок і допомогти іншим. Відмінний спосіб зробити і те, і інше - купити етичне обручку.

Живеться нам непросто. Іноді мама залишає мене вдома і не пускає в школу. У ці дні ми йдемо працювати на шахту, щоб заробити трохи грошей на їжу. 12-річна Жозефіна Агути про свій досвід роботи на кустарної золотій шахті в Уганді

Жозефіна - старший дитина з 9 дітей в сім'ї, що живе за межею бідності. Вона наполегливо займалася, щоб стати вчителем, проте змушена була повернутися назад на важкі роботи в золотодобувні шахти. У цьому районі Уганди практично не ростуть сорти твердої деревини, тому шахти, вириті вручну на глибину до 30 метрів, тримаються практично на чесному слові, і обвали нерідко забирають життя дорослих і дітей.

На цих шахтах для очищення золота використовується отруйна ртуть, що дуже небезпечно для здоров'я.

Коли нам розповіли про вплив ртуті на організм людини, ми все втратили дар мови. Адже ми кожен день беремо її голими руками і вдихаємо пари. Жозефіна Агути

Усвідомивши, що потрібно боротися, Агути і інші працівниці шахти вирішили кардинально змінити ситуацію і почали співпрацювати з фондом Fairtrade з метою поліпшення умов праці. Тепер шахта більш безпечна, а золото, сертифіковане Fairtrade, цінується вище і приносить більший дохід.

Я бачу світле майбутнє нашої сім'ї. Жозефіна Агути

Вибираючи обручку, згадайте про нужденних і виберіть золото, сертифіковане Fairtrade. Завдяки діяльності цього фонду золото стало більш доступним, так як цілий ряд африканських країн приєднався до ПАР в справі експорту дорогоцінних металів. Перші злитки потрапили в руки ювелірів вже цієї осені, і найближчим часом буде готовий цілий спектр сертифікованих Fairtrade прикрас, в тому числі, обручок. Варто відзначити, що навіть якщо у вашого знайомого майстра немає етичного золота, він завжди може звернутися до одного з глобальних постачальників і замовити його.

З золота, сертифікованого Fairtrade, можна виготовити обручку на будь-який смак: від класичних кілець з діамантом до хитромудрого дизайнерського рішення, від традиційного глянцевого блиску до незвичайних покриттів, виготовлених вручну. Також цілий ряд ювелірних будинків працює виключно з золотом від Fairtrade. Серед відомих брендів можна назвати Anna Loucah і її колекцію Tessellate, що включає етичні обручки, помолвочние кільця і ​​кільця «вічності», які відмінно комбінуються один з одним.

У найголовніший день вашого життя спробуйте зробити щось особливе і для тих, хто трудився, добуваючи золото для вашого обручки: виберіть прикраса з етичного золота Fairtrade.

Кільце з етичного золота з канадськими діамантами від Arctic Circle

Обручки з етичного жовтого золота з діамантами від Arctic Circle

Обручки з золота Fairtrade від Cred Jewellery

Кільце з етичного рожевого золота з діамантами від британського бренду Hockley Mint

Кільце «Королівський Дуб» з білого етичного золота від Arabel Lebrusan

Обручка «Грейс» з золота Fairtrade від Mastercut Diamond

Обручальний сет з трьох кілець, вироблений з золота Fairtrade від Anna Loucah

Кільце з діамантом з етичного золота від Anna Loucah