Jaquet Droz прикрасили годинник в техніці paillonné

Швейцарський бренд представив колекцію годинників, прикрашених золотими узорами на яскравою емалі в складній техніці XVIII століття.

Багато років тому засновник компанії П'єр Жаке Дро самостійно навчався різним технікам роботи з ювелірною емаллю, і сьогодні майстри Jaquet Droz відродили одну з них в яскравій колекції наручних і кишенькових годинників.

Paillonné ( «paillon» в перекладі з французької мови - дрібний візерунок або лусочки, вирізані з листа золота або срібла) вимагає величезного терпіння і акуратності. Спочатку циферблат годинника покривається ювелірної емаллю обраного кольору і обпалюється в печі. Потім поверх емалі викладаються крихітні візерунки з найтонших шматочків сусального золота, після чого поверхню знову покривається шаром емалі - тепер уже прозорою - і обпалюється. Вся робота проробляється виключно вручну.

Grande Seconde Paillonnée

Колекція включає в себе кілька самостійних серій. Одна з них, Grande Seconde Paillonnée, являє синю, фіолетову і антрацитно-сіру моделі в 43-міліметровому корпусі з 18-каратного червоного золота - по 8 екземпляром кожного кольору. Основою годин служить механізм Jaquet Droz 2663.P з автоподзаводом.

Petite Heure Minute 39 mm Paillonnée

Petite Heure Minute 39 mm Paillonnée практично повторює характеристики попередньої моделі, а різниця полягає в меншому розмірі золотого корпусу (39 міліметрів) і іншому механізмі (Jaquet Droz 2653.P). У даній серії також має місце обмежений випуск - 8 годин на кожен колір.

Pocket Watch Paillonnée

Серія Jaquet Droz Pocket Watch Paillonnée включає в себе дві моделі - яскраво-червону і синю - в золотих 50-міліметрових корпусах і на золотих ланцюжках. Серцем служить Jaquet Droz 2615 з ручним заведенням і запасом ходу на 40 годин. Як і раніше - 8 екземпляром кожного кольору.

Petite Heure Minute 35 mm Paillonnée

Jaquet Droz також представили зменшену версію Petite Heure Minute в корпусі діаметром 35 міліметрів. Як механізм використаний все той же Jaquet Droz 2653.P з автоподзаводом, але на відміну від повнорозмірною моделі, ця представлена ​​лише в синьому кольорі.

Grande Seconde Tourbillon Paillonnée

Завершує колекцію турбійон Grande Seconde Tourbillon Paillonnée в 43-міліметровому корпусі з циферблатом, покритим синьою емаллю. У годиннику використаний механізм Jaquet Droz 25JD з автоподзаводом і запасом ходу в 7 днів. Випущено 8 примірників.

Залиште Свій Коментар