Секрети старовинних прикрас

Знаки і образи в прикрасах XIX і XX століть, що символізують любов, відданість і пристрасть.

Пік популярності ювелірних виробів в якості знаків уваги припав на вікторіанську епоху, однак традиція дарувати подібні прикраси сягає корінням часів георгианськой епохи, що передувала сходженню на трон королеви Вікторії.

Секретні послання, зашифровані в каменях, написах і орнаментах ювелірних виробів, були особливо характерні для романтичного періоду вікторіанської епохи (1837-1860). Проте символізм, який використовували в ті часи, зберігся аж до початку ХХ століття.

Любовну історію герцога і герцогині Виндзорских можна повністю простежити за подарованим прикрасам. Більш того, напис «У серця є свої причини» ( «The Heart Has Its Reasons»), вигравірувана на серцеподібної підвісці від Cartier, виготовленому з смарагдів і діамантів, надалі стала назвою для мемуарів герцогині.

У георгіанський епоху, а також в епоху Регентства, були дуже популярні прикраси в стилі «акростих», коли перша буква назви кожного каменю давала початок якомусь ніжному слову. Мода на подібні вироби поширилася після того, як ювелір Жан-Батист Меллер розробив серію ексклюзивних прикрас для Наполеона Бонапарта. Послання, написані дорогоцінними каменями, стали популярні і в Туманному Альбіоні, і елементи «акровірша», в яких зашифровані слова «уклін», «найдорожча», «любов», можна знайти на вікторіанських медальйонах, брошки, і кільцях.

Також була дуже популярна абревіатура AEI (в перекладі з грецького «Дружба, Вічність, Нескінченність»), по суті означає нескінченну любов. Розквіт романтичного символізму припав на вікторіанську епоху: подвійні серця, пробиті стрілою, символізували нерозривний зв'язок коханих; серце, увінчане короною, означало «володарка моєї душі», а серце, охоплене полум'ям, відповідало бурхливої ​​пристрасті. Також любов позначали цибулю Купідона і замок з ключем. Летюча ластівка відповідала фразі «повертаюся додому», а ластівка з незабудкою в дзьобі означала «поки не повернуся, буду думати про тебе».

Брошки з мініатюрними портретами також були популярні за часів вікторіанської і георгианськой епох. З цієї моди відбулися особливі прикраси, що зображували тільки погляд коханця. За легендою, таким чином принц Уельський і майбутній король Георг IV передав своїй коханій анонімне повідомлення, не боячись при цьому бути розкритим. Подібного роду подарунки були згодом дуже популярні протягом усього XIX століття.

Ліонський ювелір Альфонс Огі розробив один з найпопулярніших кулонів серед колекціонерів. На ньому майстер вигравірував фразу з поеми Роземонди Жирар, присвяченій її чоловікові, Едмону Ростань, автору комедії «Сірано де Бержерак»: «Aujourd'hui plus qu'hier et bien moins que demain», - що в перекладі означає: «Кожен день я люблю тебе. Сьогодні більше, ніж вчора, але менше, ніж завтра ». Поема була опублікована в 1890 році, а Огі створив медальйон в 1907. Після слова «plus» і «moins» були замінені діамантовим плюсом і мінусом, викладеним з штучних рубінів або сапфірів огранки «багет».

Таким чином, збираючи ці пам'ятні подарунки минулих часів, ви можете створити свій особливий і неповторний мову любові. Привнесіть трохи романтики і таємничості в ваше життя.

Дізнайтеся більше про те, як ще можна висловити почуття коханій людині за допомогою прикрас, наприклад, підібравши стильні прикраси, які можна носити парою.

Залиште Свій Коментар