Годинники Hublot вартістю 5 млн. Доларів

Швейцарський бренд Hublot продемонастріровал діамантовий годинник на виставці, що пройшла в місті Базель в Швейцарії.

Швейцарський люксовий бренд годинників Hublot продемонастріровал покриті розсипом діамантів годинник вартістю $ 5 млн. На виставці Baselworld - найбільшої і значущою в світі виставці годинників і ювелірних виробів, що проходить в місті Базель в Швейцарії.

Годинники усипані тисячу двісті вісімдесят два діамантами, включаючи 6 квадратних каменів вагою понад 3 карат кожен. Жан-Клод Бівер, президент компанії Hublot, сказав, що буде складно створити більш дорогий годинник через обмеженій площі поверхні годин.

У своєму виступі представники компанії повідомили, що в процесі створення даного вироби використовувався зовсім інший підхід. «Зазвичай дизайн і технічні характеристики елітних годинників підбираються і створюються так, щоб відповідати камінню, які були обрані для вироби. Для створення цього годинника майстри почали з дизайну, а вже потім підбирали камені, які найкраще підходили для всієї конструкції, циферблата і браслета ».

«Фахівці з огранювання і усадки каменів застосували всі свої знання і досвід для того, щоб надати камінню ідеальну форму», - сказали в компанії Hublot.

Залиште Свій Коментар