Кольє з метеликом Belle Étoile - майже як у Емми Стоун

Каліфорнійська ювелірна фірма наочно продемонструвала, що елегантні краватки-метелики можуть прикрасити не тільки чоловіка.

Не так давно на сайті JCK, журналу про індустрію ювелірної моди, з'явилася замітка, в якій головний редактор журналу звернулася до ювелірних фірм з усього світу з проханням відлити в дорогоцінному металі чудовий крихітний пластиковий бантик, яким усіх розчулила актриса Емма Стоун.

І не минуло й тижня, як на це прохання відгукнулася ювелірна фірма Belle Étoile з Емерівілл, штат Каліфорнія. Правда, замість того, щоб створити точну копію так полюбився всім бантика Емми Стоун, віце-президент Belle Étoile, Керолін Темкул, звернула увагу редакції JCK на широкий спектр прикрас у формі краваток-метеликів, який компанія вже виробляє - як виявилося, ювелірна фірма з Каліфорнії спеціалізується на коштовностях в формі бантів.

В «арсеналі» Belle Étoile краватки-метелики всіх мастей і розмірів: величезні браслети-банти в цяточку, пуссети в формі маленьких бантиків кольору «шампань» ... Знайшовся чи в їх засіках краватку-метелик, точь-в-точь походив на той, що носить Емма Стоун? Ні. Але компанія може запропонувати щось краще: намисто-чокер з метеликом в трьох колірних рішеннях: з срібла вищої проби, покритого родієм і вручну нанесеної білої італійської емаллю, зі штучним аквамарином в центрі і ремінцем з білого італійського каучуку; зі срібла, з білою емаллю, вирощеним в лабораторії чорним каменем і ремінцем з чорного каучуку; і срібний краватку-метелик, пофарбований чорною емаллю, в центрі якого виблискує штучний самоцвіт кольору шампанського.

Вони щільно прилягають до шиї і виглядають просто відмінно. Ці намиста припадають особливо до смаку жіночним, грайливим натурам. коментує Темкул

Намисто коштує 350 доларів, а найпопулярнішою є чорно-біла його версія (варто, однак, відзначити, що доступні колірні рішення варіюються в залежності від країни, в якій намисто купується). При покупці можна вибрати одну з трьох довжин ремінця намиста, від 36, 25 до 41, 25 сантиметрів, але невелика ланцюжок, якої закінчується гумовий ремінець, дозволяє регулювати його довжину в межах трьох сантиметрів.

Ці намиста-чокери - частина колекції Bow Collection, яку Belle Étoile випустила в 2010 році. Однак колекція опинилася так популярна, що рік тому компанія випустила лінійку Bow Grande, а в 2012 році - Bow Gala Collection, в якій «багато уваги було приділено коштовних каменів», помічає Темкул.

Мало того, що всі прикраси у всіх трьох колекціях надзвичайно милі - краватки-метелики з різних лінійок ще й відмінно поєднуються один з одним, оскільки дизайнери компанії «обіграють безліч відтінків чорного і білого, і стежать за тим, щоб кольору в дизайнах компанії не суперечили один одному », додає віце-президент Belle Étoile. Всього в трьох колекціях налічується 48 унікальних ювелірних втілень концепції краватки-метелики.

Що ж стосується «метеликів» -чокеров, компанія відзначає можливість виготовлення ремінця потрібної довжини на замовлення - їх створення здійснюється безпосередньо в майстернях Belle Étoile. «Ми можемо зробити намисто будь-якого розміру, так що кожна жінка в світі може носити наші прикраси», - з гордістю заявляє Темкул.

Залиште Свій Коментар