Ювелірні годинник Reverso One High Jewelry від Jaeger-LeCoultre

Швейцарський виробник годинників класу «люкс» представив реінкарнацію своєї моделі Reverso 1931 року - еталона серед ювелірних годин того часу.

Нові Reverso One High Jewelry мають кілька видатних особливостей. Перша з них - безумовно, зовнішній вигляд годинника. Прямокутний корпус щедро інкрустований діамантами ограновування «багет», а в якості основи для циферблата використаний білий перламутр. Серед металів вибір припав на шляхетне біле золото, тонкий ремінець виконаний з м'якого атласу.

Друга особливість годин - концепція Duetto: модель має другий циферблатом на звороті першого. Фоном з даному випадку служить темний, майже чорний, авантюрин, на якому діамантами викладено подібності Сонця з променями, розташованими так, щоб відзначати розташування кожної години замість цифр. Такий підхід дозволяє володарка годин кардинально міняти їх вид залежно від свого настрою або наряду.

Перша модель Reverso була зроблена дизайнером Рене-Альфредом Шаво на замовлення Жака-Давида ЛеКультр, що стояв в той час біля керма бренду і виконував, свою чергу, замовлення швейцарського бізнесмена і колекціонера Сезара де Трея. Вимоги були досить прості: годинник повинні були бути «достатньо міцними, щоб пережити гру в поло». У підсумку, те, що почалося як спроба довести свою майстерність і досвід, стало справжньою революцією в годинниковій справі.

Залиште Свій Коментар