У передчутті весни: колекція Melting Ice від Madstone

Прикраси, натхненні тануть крижинками і весняної капежом.

Ідею для нової колекції Melting Ice від бренду Madstone Керрі Халперн підказало її ж кільце-трансформер Three Graces, що перетворюється за бажанням власниці з одинарного в подвійне - дизайн, який дебютував в минулому році на виставці Couture, заслужив Почесне Згадка в категорії WJA Gem Diva Awards церемонії AGTA Spectrum Awards 2015.

Керрі, ювелірний дизайнер з Нью-Йорка, на даний момент має в своїй колекції 24 моделі прикрас, виготовлених з 18-каратного білого, жовтого або покритого чорним родієм золота і прикрашених діамантами й кольоровими дорогоцінними каменями, серед яких - олівін, циркон і багато інших . Що ж стосується різноманітності форм, то в колекції увійшли і вже класичні кільця- «конструктори», і Кафи, і браслети, і намиста-коміри - і все це виконано в естетиці танучого льоду.

Ця колекція - своєрідне втілення спостережень за тим, як холодна зима мало-помалу тане, поступаючись дорогу весняним квітам. Цю ідею в прикрасах передає ефект дощових крапель, що досягається асиметричним розташуванням каменів, що нагадують краплі води. Керрі Халперн

Роздрібні ціни на прикраси, які почнуть з'являтися на прилавках в березні - акурат до перших весняних крапель - починаються з 1900 доларів. Доповнення до колекції будуть готові до доставки в вересні. Розмір партії для зацікавлених ювелірних магазинів становить 9-12 прикрас, частина - з діамантами, частина - з кольоровими дорогоцінними каменями.

Залиште Свій Коментар