Космічні годинник Astronomia Meteorite від Jacob & Co.

124 діаманта Astronomia Meteorite змушують годинник сяяти подібно метеориту, який падає з небес і палаючого яскравим вогнем.

Новий годинник Jacob & Co. справляють незабутнє враження, поєднуючи в собі технічну складність і строгу естетику. 124 трикутних безбарвних діаманта загальною вагою близько 14 карат встановлені в 18-каратне біле золото, а зігнуте сапфірове скло дозволяє спостерігати за складними і ідеально розрахованими процесами всередині механізму годинника.

Калібр JCAM10 народжує приголомшливу хореографію базуються на осях індикаторів. Зроблені з 365 компонентів і запасом ходу в 60 годин, годинник може похвалитися гравітаційним турбійоном, що обертається по 3-м осях: перший оборот проходить за 60 секунд, другий за 5 хвилин, а третій за 20 хвилин. Поряд з годинною і хвилинною функцією, годинник має огранений у формі сфери синій сапфір в 1 карат, який робить повний оборот кожні 60 секунд, а також лакований глобус, який також обертається навколо своєї осі кожну хвилину.

Astronomia Meteorite від Jacob & Co. представлені обмеженим випуском в 18 штук; кожна модель має свій індивідуальний номер, а ціна надається за індивідуальним запитом.

Залиште Свій Коментар