Мила розкіш - ювелірна колекція Mikimoto Hello Kitty

Хоча персонаж японської поп-культури не раз отримував втілення у вигляді дорогоцінних прикрас, такого блиску Hello Kitty ще не бачила!

Співпраця бренду Hello Kitty з ювеліром Кіморой Лі Сіммонс було досить успішним, але японський «перловий гігант» Mikimoto підготував до запуску цілу котячу колекцію. Ексклюзивна лінійка Mikimoto x Hello Kitty складається з двадцяти прикрас - намист, сережок і браслетів, виготовлених зі срібла, золота, діамантів, рубінів і, звичайно, перлів.

Елегантне намисто з дванадцяти ниток перлів Akoya, на яких діамантами викладений мордочка Kitty, і витончені сережки можна придбати за 29, 085 мільйонів йен (приблизно 286 тисяч доларів).

Декоративний обруч для волосся можна купити за 997, 5 тисячі ієн (або 9 745 доларів), а на замовлення майстра Mikimoto виготовлять для вас чудову діадему з мотивами полуниці, виконаної з рубінів, і квітів.

Прикрашена перламутровими вставками діадема буде коштувати близько 100 мільйонів йен (0, 97 мільйона доларів), але перший екземпляр на продаж виставлено не буде. Дві полуниці по сторонам діадеми можна розкрити, щоб виявити всередині однієї з них Hello Kitty, а в іншій - її коханого Daniel.

Блискучий центр масштабного прикраси - знаменита кішечка. Діамант овальної огранки служить їй особою, металеві «кігтики», які тримають камінь, - вусиками, а пара діамантів огранювання трілліант - вухами. Також в колекцію увійдуть тематичний браслет (55 000 ієн або 537 доларів) і кільце (260 000 йен або приблизно 2 539 доларів).

Колекція була запущена в січні 2014 року в 40-річний ювілей вічно молодого персонажа компанії Sanrio в магазині Mikimoto в районі Гінза міста Токіо, а також в паризькому бутіку Colette.

На даний момент Mikimoto x Hello Kitty продається по всьому світу, але велика фанатська база милого котячого персонажа напевно перетворить кожен аксесуар з цієї колекції в бажаний і рідкісний предмет культу Hello Kitty.

Залиште Свій Коментар