MasterCard з чистого золота від Aurea

Карта Solid Gold MasterCard від Aurea виводить елітний банкінг на абсолютно новий рівень.

Таку картку можна отримати тільки за запрошенням, і щасливим клієнтам пропонується широкий простір для персоналізації, починаючи з вибору жовтого або рожевого золота. Додайте до цього ще цілий каталог додаткових модифікацій і послуг, і ви отримаєте гідного суперника дорогоцінним MasterCard від Pure + Solid.

Особливо хочеться відзначити ефектний дизайн цих карт, розроблений індивідуально для кожного клієнта. Для кого-то Aurea гравірує логотип компанії, для кого-то дитячий малюнок молодшої дочки або фамільний герб. У будь-якому випадку, кожна карта виняткова у своєму роді. Після того як клієнт визначився з малюнком, за справу беруться майстри Aurea і створюють картку вагою від 35 до 60 грам, в залежності від обраних дорогоцінних каменів.

Solid Gold MasterCard Fortune від Aurea
Solid Gold MasterCard Yin / Yang від Aurea
Solid Gold MasterCard Goldfish від Aurea
Solid Gold MasterCard Stallion від Aurea
Solid Gold MasterCard Global Traveler від Aurea
Solid Gold MasterCard Starburst від Aurea
Solid Gold MasterCard Floral Whisper від Aurea

Якщо вам пощастило отримати запрошення в клуб Aurea, приготуйтеся до значних витрат. Первинний внесок складає 50 тисяч доларів, а кожен рік обслуговування карти буде коштувати ще 5 тисяч доларів. Втім, ці гроші ви платите не просто так, адже членам клубу Aurea доступна цілодобова служба підтримки, і компанія гарантує перевипуск карти кожні 5 років. У службі підтримки вам виділять персонального асистента, і його допомогою можна буде скористатися в 115 країнах світу.

Карта поставляється в розкішному футлярі ручної роботи з клена, прикрашеному в техніці маркетрі. Також ви отримаєте сертифікат автентичності і елегантний шкіряний гаманець ручної роботи з відділенням, ідеально підігнані під вашу нову карту. Втратити можна будь-яку банківську картку, навіть таку дорогу, тому всі карти від Aurea застраховані від крадіжки і втрати в лондонському агентстві Lloyd's.

Залиште Свій Коментар