Компактна версія годин Bentley B06

Компанія Breitling, виробник елітних годинників, випустила компактну версію наручних годинників Bentley B06, зберігши при цьому унікальний дизайн 30-секундного хронографа.

Діаметр корпусу S-версії склав 44 мм, і, за словами представників компанії, ці чудові механічний годинник створені для тих, хто цінує елегантність і продуктивність. Оправа циферблата повторює фірмовий малюнок радіаторів автомобілів Bentley. Цей же мотив можна розглядати і в дизайні самого циферблату, який випускається в чорному і сріблястому варіантах. Іншою відмінною рисою моделі Bentley B06 S, крім компактного дизайну, є унікальний годинниковий механізм.

Привід годин, який офіційно називається Manufacture Breitling Calibre B06, був розроблений і зібраний в майстернях Breitling Chronométrie. Механізм пройшов всю необхідну сертифікацію і обладнаний фірмовою системою 30-секундного хронографа, заснованої на патенті Breitling 1926 року. Секундна стрілка в цьому годиннику проробляє повне коло за 30 секунд і працює, таким чином, з точністю до восьмої частки секунди. Також в ободок годин вбудований вбудований ексклюзивний механізм «змінного тахіметра», який дозволяє вимірювати середню швидкість в будь-який проміжок часу або, наприклад, фіксувати пройдену відстань і досягнуту швидкість.

Годинники Bentley B06 S доступні в корпусі зі сталі і червоного золота. Ремінець додається в декількох варіантах: металевий, з крокодилової шкіри і силіконовий. Ціна годинника поки не оголошена.

Залиште Свій Коментар