Колекція Askill Джордана Аскілла для Georg Jensen

Відомий скульптор і ювелір Джордан Аскілл змішав мотиви епохи арт-нуво і легку грацію метеликів, створивши нову колекцію Askill для бренду Georg Jensen.

Переосмисливши класичний образ метелика, Джордан випустив колекцію об'ємних ювелірних прикрас, що нагадують його скульптурні композиції.

Мені була потрібна природна метафора, предметно-образотворчий об'єкт, який можна було б перевести в три виміри і створити нові ювелірні прикраси, можна сказати, в стилі поп-арт.

Рух, легкість, політ, метаморфози - мені було цікаво досліджувати ці поняття, і їх концепція органічно розвивалася, проходячи через призму дизайну.

Джордан Аскілл, дизайнер

Аналізуючи архіви Georg Jensen, що накопичилися за 111 років, Джордан постійно повертався до брошки у вигляді метелика і ескізами, які супроводжували її. Для більшого подібності з виробами данського бренду епохи арт-нуво метал виробів був схильний до окислення, що дозволило штучно зістарити їх.

Підкреслюючи крихкість і вразливість зникаючих видів метеликів, Джордан увічнив їх образ в дорогоцінних металах: срібло та золото з чорним родирование. Чорні діаманти, а також цитрини і аметисти виблискують під стати природним квітам крил метелика.

Колекція Askill - це рух, втілене в металі. Пізніше в цьому році буде випущений обмежений тираж виробів із золота 750 проби з діамантами.

Створюється враження, що навколо вас пурхають метелики, складаючись в ідеальні ланцюжка на шиї, або ніжно охоплюють пальці і зап'ястя. Я хотів, щоб володарка цих прикрас відчула легкість і легкість. Джордан Аскілл, дизайнер

При цьому дизайнер примудрився перевернути уявлення про уразливість метеликів з ніг на голову: «Розробляючи ці прикраси, я хотів зробити їх схожими на броню, як ніби в формі цього талісмана вас захищає сама природа».

Залиште Свій Коментар