Досконалий монохром: в моді знову чорно-білі циферблати

У цьому році з'явилася тенденція повернення до класичних чорно-білим циферблатам у часових будинків Cartier, Boucheron і Audemars Piguet.

Говорити про тенденції в годинному світі можна починати тоді, коли її дотримуються як мінімум три будинки. Завдяки часовому салону SIHH в Женеві, а також деяким попередніми даними про експонати майбутньої годинникової виставки Baselworld, стає ясно, що повертаються класичні чорно-білі дамські годинник. І це не дивно - елегантний контрастний циферблат додає виробу особливу родзинку, а також відчуття витонченості.

Біла поверхня виходить, в основному, з діамантів або перламутру, а ось для отримання контрастного чорного кольору використовується набагато більше матеріалів. Наприклад, чорний онікс або чорний обсидіан встановлюються в ювелірних годинах пліч-о-пліч з дорогоцінними каменями. Чорна емаль, часто використовувана при оформленні циферблата, вимагає захисту склом; чорний лак - більш стійкий, їм можна прикрасити корпус зовні. Останній прийом використовувався в новій колекції Hypnose. З іншого боку, для зносостійких корпусів і браслетів використовується чорна кераміка, як, наприклад, в годиннику J12 від Chanel.

Чудові дикі кішки будинку Cartier вперше з'явилися в 1914 році, до того, як популярність придбав стиль ар-деко. Цього року пантера, незмінно асоціюється з ювелірним домом, прикрасила собою годинник Panthère Mystérieuse. Все тіло кішки інкрустовано безбарвними діамантами, серед яких розкидані плями чорного лаку. Сама ж вона комфортно розташувалася на блискучій чорній гладіні і милується на мініатюрний циферблат, в центрі якого плавно рухаються дві стрілки, немов ширяють у повітрі.

Лінійка годин Audemars Piguet виділяється гіпнотичними циферблатами в чорно-білу смужку. Екзотичний малюнок виходить за рахунок комбінації безбарвних діамантів з оніксом. Корпус годинника виготовлений з білого золота і вдало підігрує ефектному контрасту.

Серія анімалістичні годин Boucheron - дорогоцінний зоопарк з великими і маленькими створіннями -Нещодавно поповнилася моделлю Khepri з великим жуком, під крилами якого ховається циферблат. Чудове комаха з білого золота з глянцевими крилами з чорного обсидіану закріплено на прекрасному діамантовому ажурному браслеті. При натисканні на діамант, розташований поруч з 12 годинами, чорні обсидіанові крила розкриваються, демонструючи овальний перламутровий циферблат.

Контрастне поєднання чорного і білого залишається актуальним протягом багатьох років. Його незмінна універсальність дозволяє змінювати стиль і настрій образу лише за рахунок переміщення «ваги» між темними і світлими акцентами. І про всі ці цінних якостях класичних кольорів прекрасно знають світові ювелірні та модні будинки, вміло використовуючи їх в своїх виробах і повертаючись до них знову і в знову. Тому вибираючи елегантний чорно-біле вбрання і відповідні аксесуари, ви можете бути впевнені в їх актуальності і своєму бездоганному стилі.

Залиште Свій Коментар