чарівний корал

Корал - один з модних відтінків наступного весняно-літнього сезону.

Цей приємний колір і його відтінки пропонують величезну кількість стильових варіантів, що може схвилювати будь-якого модника і дизайнера.

Коли ми чуємо слово «корал», ми спочатку уявляємо собі коралові рифи в Південному океані (умовної назву Тихого, Атлантичного і Індійського океанів) або рифи біля Австралії, атоли, які входять в список найкрасивіших чудес природи. Однак, в ювелірному мистецтві використовуються такі корали як «corallium rubrum» (з лат. - благородний корал або червоний корал) і «corallium japonicum» (з лат. - японський корал). Як і перли, корал - це органічний дорогоцінний матеріалів.

Згідно International Colored Gemstone Association, корали не обов'язково повинні бути червоними, навіть якщо червоний вважається їх типовим кольором. Корали ростуть в природі в широкому діапазоні кольорів від червоного до білого і від синього і коричневого до чорного.

Найпопулярнішими є відтінки червоного - такі як блідо-рожевий або лосось з різними варіаціями аж до насиченого темно-червоного кольору. Чорні та золоті корали зараз на піку моди, в той же час сині надзвичайно рідкісні. Білий корал кольору шкіри ангела, залитий рожевим, цінується вище всіх інших.

Інші відомі кольору: багатий червоний японський корал «Momo», блідо-рожевий «Boke» і червоний «Sardegna».

Корал - один з найпривабливіших декоративних матеріалів, які тільки можна уявити.

На врученнях Оскара, а також урочистих заходах на червоній доріжці, були знаменитості - в тому числі Пола Петтон і Хайді Клум - які хизувалися кораловими коштовностями, що надає їм виняткове чарівність. Знову і знову корал надихає дизайнерів всього світу до фантастичних створінь.

Залиште Свій Коментар