Блискучий світ коштовностей Avakian

Від класичних прикрас до високого ювелірного мистецтва - бренд Avakian слід за своєю пристрастю до коштовних каменів і сміливим дизайнерським рішенням.

Швейцарська марка Avakian, заснована в 1969 році, завжди прагнула задовольняти бажання самої вимогливої ​​публіки. Ось уже багато років бренд є одним з фаворитів арабських шейхів, королів і султанів. Не кажучи про те, що і серед голлівудських зірок чимало шанувальників марки. І подібна слава є абсолютно заслуженою - рівень виконання кожного ювелірного виробу і якість дорогоцінного каміння в прикрасах Avakian завжди були і залишаються винятковими.

Колекції ювелірного дому є гармонійне поєднання європейських і східних мотивів, захоплюючи в фантастичну подорож своїми яскравими назвами: First Love, Rainbow, Joker, Riviera, Tzarina.

Прагнучи створювати по-справжньому унікальні і неповторні прикраси, Avakian постійно знаходяться в пошуку нестандартних дизайнерських прийомів. І, часом, нові ідеї приходять з несподіваних джерел. Так, одна з останніх колекцій, що отримала назву Cache народилася завдяки питання однієї з клієнток, яка побажала мати кільце, яке можна було б носити як кулон на ланцюжку. В результаті ми можемо милуватися на кільця, кожен міліметр яких усипаний дорогоцінними каменями. Більш дорогоцінну прикрасу складно собі уявити.

Avakian прагнуть порадувати своїх клієнтів не тільки якістю і красою своїх ювелірних виробів. І принцип давати своїм клієнтам все найкраще проявляється у всьому - від найвищого рівня обслуговування та індивідуального підходу до кожного гостя до комфортного та стильного обстановки в кожному бутіку бренду, в якій би країні ви не опинилися.

Так зовсім недавно ювелірний дім відкрив свій фірмовий бутик в центрі Москви в готелі Ritz-Carlton. Теплі шоколадні, бежеві та золоті відтінки, в яких оформлено приміщення, створюють відчуття затишку, дозволяючи відвідувачам відчути справжню турботу про їхній комфорт і приватності.

У новому бутіку представлені всі актуальні колекції бренду. Більш детальну інформацію можна дізнатися на офіційному сайті ювелірного дому Avakian.

Залиште Свій Коментар