Незвичайні чоловічі обручки

Традиційні весільні прикраси тьмяніють на тлі воістину унікальних і нестандартних чоловічих перснів, виготовлених австралійськими ювелірами.

Надя Нойман, що працює у відомому сіднейському ювелірному бренд Mondial, досліджує нові горизонти дизайну для чоловічих перснів. Дизайнер часто використовує солідні, міцні матеріали, такі як тантал. Цей рідкоземельні метал важко добувати, а через його унікальних властивостей тантал використовують для виробництва хірургічних інструментів.

Також у виробах Нойман можна зустріти вольфрам і чорну кераміку, які потім прикрашаються гравіюванням, карбуванням або обробляються піскоструминним апаратом, створюючи справді неординарні і автентичні прикраси. Серед прикрас не останнє місце також займають незвичайні кільця, виконані в техніці мокуме Гані.

Компанія Calleija, що базується в Квінсленді, використовує одноколірну емаль в поєднанні з білим золотом, що створює відчуття новизни і енергійності. Їхні вироби також часто прикрашені розкішними жовтими діамантами. Варто відзначити, що в 2005 році після двох років дослідження під керівництвом досвідченого огранщика каменів Джон Каллейха, засновник компанії, винайшов свою власну огранювання, яку він назвав Glacier (льодовик). За словами дизайнера, в її основі лежать найкращі риси різних варіантів огранки «кушон».

Чоловіки все частіше цікавляться весільними прикрасами з дорогоцінними каменями, особливим попитом користуються необроблені восьмикутні алмази, чорні сапфіри, а також діаманти коньячного і чорного кольору. Зустрічаються і варіанти з класичними діамантами, однак в більшості випадків вони не в центрі композиції. Також їх часто використовують в ролі «захованих» каменів. Нойман зазначає, що чоловіки в загальному і цілому цураються показного шику та блиску.

Логічно припустити, що тепер, коли ринок освоює нові формати чоловічих перснів, вироби в стилістиці минулих епох будуть в занепаді, однак насправді, навіть традиційні чоловічі персні також піддалися переосмисленню. Різниця полягає в тому, що вони не стільки відображають соціальний статус їхнього власника, скільки є свого роду символом, обіцянкою. Дуже часто в дизайні таких кілець використовуються ініціали, родинні герби, а також цілий спектр дорогоцінних каменів. Не обійшлося тут і без комбінації рожевого і білого золота.

Залиште Свій Коментар