Стильні коштовності для чоловіків

Американські дизайнери пропонують чоловікам нескінченну різноманітність прикрас, які виділяються витонченим дизайном і стилем.

Девід Юрман, наприклад, пропонує Meteorite - перстень з печаткою, в традиційний дизайн якого Девід привносить родзинку новизни, вибравши в ролі центрального каменю огранований осколок впав на Землю близько півмільйона років тому метеорита Gibeon. Монік Пін використовує в своїй інтерпретації дизайну не менш екстравагантні матеріали - повторно використовується біле золото і яскраво-сині ікла шерстистого мамонта.

Тодд Рід вклав всю свою «чисте витонченість» в створення нової чоловічої колекції, в якій можна знайти вимощений камінням, фактура кільце з необробленими алмазами - за можливість надіти таку прикрасу чоловіка і жінки будуть битися не на життя, а на смерть. Для менш вимогливих чоловіків дизайнер приготував кільце з текстурованого золота зі смужкою чорного жадеита, в той час як ювелірна фірма Miansai пропонує просту і елегантну широку золоту манжету.

Hoorsenbuhs, разом з британським художником Демієн Герст, створили іронічну колекцію Cathedral, яка повинна порадувати любителів мистецтва. У випущеному обмеженою серією кільці Pill (англ. «Пігулка») змішуються в дорогоцінному різнобарв'я рожеве, жовте і біле золото, а також рубіни, чорні і білі діаманти, підтримувані ланками традиційної для бренду золотого ланцюжка.

Не забувають дизайнери і про запонки. Colette представляє пару запонок з хрестоподібним орнаментом, викладеним діамантами поверх темно-бордового яшми, а Melissa Joy Manning використовує в своєму дизайні запонок амоніт з дивовижними смужками природного вкраплення піриту.

Так що, дорогі чоловіки, прийшла пора оновити список побажань на Новий рік!

Девід Юрман

кільце

Монік Пін

кільце

Тодд Рід

Кільце із золота і жадеита

Тодд Рід

Кільце з необроблених алмазів

Hoorsenbuhs і Дем'єн Херст

кільце Pill

Colette

запонки

Melissa Joy Manning

запонки

Miansai

Золотий браслет

Залиште Свій Коментар