Мова любові, якою розмовляють старовинні прикраси

Ювелірні вироби минулого оповідають про терпіння, відданості і щирих почуттях, і можуть стати ідеальним подарунком для коханої людини.

Антикварні ювелірні вироби епохи англійських королів Георгов, Едуардів і королеви Вікторії повні символізму, а їх візерунки подібні витонченою любовної поезії. Ніжність витончених візерунків, квіткових мотивів і багатогранних образів передавала найпотаємніші почуття від одного серця - іншому. Так чому б не зупинити свій вибір на прикрасі, створеному століття назад лише з однією метою - говорити про любов.

Неможливо не бути зачарованим старовинними прикрасами з серцями, будь це підвіска-замок SJ Phillips з рубінами і бірюзою, викладеними в витончені квіти, або золотий емальований кулон наполеонівської епохи з яскравими різнобарвними візерунками від James Robinson.

Ще одне романтичне прикраса - брошка 1890 роки від Bentley & Skinner з двома серцями, в центрі яких розташувалися рожевий і зелений турмаліни, а силует викладений діамантами.

Говорячи про серцях, не можна не згадати про прикраси-акровіршем, в яких перші літери дорогоцінних каменів означають зашифроване слово. Один з таких ювелірних творів - браслет від Wartski з секціями, в яких розташувалися серця з двох краплеподібних каменів. У кожній парі один камінь - діамант, а інший - кольоровий дорогоцінний камінь, перша буква якого використовується в якості однієї з букв слова «Dearest», що в перекладі з англійської означає «Любимая». (прим. редактора: припускаємо, що в браслеті використовуються діамант - смарагд - апатит - рубін - смарагд - сапфір - турмалін, в англійському варіанті: D iamond - E merald - A patite - R uby - E merald - S apphire - T ourmaline)

Інша чудова прикраса від Wartski, підписану Boucheron, - брошка з двома купідонами, що тримають в руках стрілу, що проходить крізь незвичайний серцевидний діамант з рубіновим стрічкою.

Стріла сама стає символом любові в шпильці з платини і жовтого золота з діамантами ограновування троянда від Cartier.

З тих пір, як у вікторіанську епоху набули популярності книги, присвячені мові квітів, що розкривають таємний сенс і значення самих різних рослин, ювеліри стали використовувати рослинний орнамент в прикрасах. Наприклад, синє емальоване кільце династії Романових з незабудками і діамантами ограновування троянда, а також з рослинними візерунками в стилі ар-нуво розповідає про сильні почуття і глибоких переживаннях дарувальника.

Медальйон з тюльпанами (визнання в любові) і незабудками, інкрустованими діамантами (в знак відданості) і рубінами (як символами пристрасті) і сьогодні викликає в душі все ті почуття і емоції, які колись були закладені в прикраса його творцем.

Кільце Bell and Bird, прикрашене рубінами, діамантами ограновування троянда і смарагдами, - справжній квітковий букет, який була б рада отримати будь-яка прихильниця старовинних ювелірних прикрас.

А пара браслетів з братками (англ. - pansy) епохи Відродження від Doyle and Doyle, зміст яких можна зрозуміти за допомогою гри слів ( «pansy» співзвучно з французьким «pensee» - «думати», що в даному випадку має на увазі «думай про мені »), - створюють ідеальний баланс жіночності і ніжною романтики.

Ми не сумніваємося, що з такими прикрасами будь романтичний вечір стане незабутнім.