330 діамантів на циферблаті годинника Chanel Privé Décor Camélia Nacré

Chanel поповнили свою колекцію Mademoiselle Privé унікальними годинами Privé Décor Camélia Nacré.

На відміну від попередньої версії цього годинника, перламутрова мозаїка циферблата тепер оточена розсипом діамантів. Зрозуміло, не обійшлося і без камелій, улюблених квітів Габріель Шанель, які регулярно з'являються в колекціях модного будинку, так само як і образи стрічок і зірок, які давно запам'яталися всім шанувальникам Chanel.

Новий фірмовий мотив бренду, що носить назву Camellia ( «Камелія») і зроблений з перламутру, був представлений на міжнародній виставці Baselworld 2015. Для його виготовлення потрібні годинник скрупульозно роботи кращих майстрів Chanel. Коли перламутрова мозаїка готова, циферблат годинника прикрашається 330 діамантами класичної круглого ограновування загальною вагою 1.02 карата. Скло циферблата опоясується кільцем з білого золота, покритого 60 білими діамантами класичної огранки. На ремінці з чорного атласу красується пряжка з білого золота, яка також прикрашена 80 білими діамантами.

Годинник забезпечений вартовий і хвилинної стрілками, механізм самозаводящійся і має запас ходу до 42 годин. Ціна в даний момент невідома, але за оцінками складе від 33 до 37 тисяч євро (35-40 тисяч доларів)

Залиште Свій Коментар