Перлів і діаманти в весільній сукні від Жульєна Макдональда

Британський дизайнер Жульєн Макдональд створив весільну сукню, натхненна казкою про дуже сумно, яке припаде до смаку нареченим-прихильницям мультфільмів Disney.

Зрештою, «Маленька русалочка», класика діснєєвськой мультиплікації, закінчилася натяком на те, що Аріель і її принц «жили довго і щасливо до кінця своїх днів», і це чудово підходить весільній тематиці. Розкішне весільне плаття, яке обійдеться вам в 4 мільйони фунтів стерлінгів (близько 6, 5 мільйонів доларів) прикрашений діамантами і прісноводним перлами і входить в колекцію весна-літо 2015 року, яку Жульєн представив на Тижні моди в Лондоні.

Дизайнер валлійського походження розповів, що джерелом натхнення для сукні стала історія про страждає від безнадійної любові русалочці. «Вона живе в тропічному морі з квітами і літаючими рибами і захоплює на дно морське чоловіка з татуюваннями», - буквально так переказав дизайнер зворушливу історію. «Так що сукні представляють собою суміш з татуювань і квітів, і тканини дійсно підтримують тіло і підкреслюють його красу».

Вона використовує заховані скарби, щоб створити неземне весільну сукню своєї мрії - з діамантами, перлами, розкішшю, мереживами і великими витратами.

Жульєн Макдональд також представив на модному шоу лінійку вузьких суконь зі спідницями-олівцями, мереживних купальних костюмів і платтів в ляльковому стилі. Жульєн став одним з 170 дизайнерів, хто поділиться зі світом своїм баченням прекрасного в ході Тижня моди в Лондоні. Шоу, яке триває п'ять днів, має залучити понад 100 мільйонів фунтів стерлінгів (або 162 мільйони доларів) в замовленнях.

Втім, не тільки весільні сукні можна прикрашати діамантами. Компанія TOV International знайшла своє застосування найбажанішим дорогоцінними камінню. У 2012 році вони продемонстрували коктейльне плаття з сотнею діамантів. Орієнтовна ціна наряду склала майже 15 мільйонів доларів.

Якщо ж вашій головною пристрастю є золото, то до вас на допомогу прийде турецька ювелір Ахмет Атакан. У 2014 році він представив світу плаття з чистого золота. Вага вага дорогоцінного металу склав майже 3 кілограми, а ціна - 140 000 доларів.