Клатчі з золота

Selfridges запускає святкову колекцію сумочок з чистого золота за 100 000 доларів.

Відчувши наближення Різдва, лондонська роздрібна мережа Selfridges поспішає представити колекцію золотих жіночих сумочок, над якими працювала ціла натовпу добре відомих дизайнерів. На чолі цього різдвяного хороводу - творіння Ані Хіндмарч, клатч з 18-каратного золота, виконаний у формі паперового пакета чіпсів, вартістю 60 000 фунтів стерлінгів (трохи менше 100 тисяч доларів).

Ви не помилилися, ми говоримо про пакет чіпсів з чистого золота, який передбачається використовувати як дамську сумочку. Або іронічна англійка вирішила пожартувати над всією індустрією, або всі ми прокинулися сьогодні в паралельному всесвіті, в якій самі звичні для нас речі набули статусу предметів розкоші.

Рекламована як «переносна мистецтво» сумочка вже доступна для замовлення і є золотий версією «стандартного» пакета чіпсів-клатч від Хіндмарч (який носили Емма Уотсон, Соланж Ноулз і Діана Крюгер). Сумочка доступна в декількох колірних рішеннях: в рожевому, білому і жовтому золоті разом з позолоченою ланцюжком. За бажанням клієнта сумочка може бути прикрашена ім'ям або пам'ятним написом.

Ймовірно, що того, хто все-таки вирішить обзавестися цим золотим пакетом чіпсів, доведеться витратити більше грошей на охоронців, ніж на саму сумочку! Втім, в колекції є і менш помітні аксесуари, так що, якщо золоті сумочки здаються вам вигідною покупкою, поспішайте на сайт Selfridges.

Залиште Свій Коментар