Зелені моря і золоті землі на глобусі від Лів Баллард

Стародавня традиція відзначати невідомі і небезпечні місця на карті малюнками драконів надихнула Лів Баллард на створення незвичайних дорогоцінних глобусів.

У середньовічних картографів був звичай позначати незвідані і потенційно небезпечні області написом Hic sunt dracones (від лат. «Тут мешкають дракони») і зображеннями драконів і небачених морських чудовиськ. І саме цей історичний факт надихнув ювеліра Лів Баллард на створення серії чудових дорогоцінних глобусів-кулонів, навколо яких обвилися усипаний діамантами дракони. Прикраса з золотими материками і зеленими океанами вільно обертається на осі з чистого золота і всипане тсаворітамі.

Я обожнюю глобуси, карти і все, що пов'язано з мореплавством, пристрастю до подорожей і географічних відкриттів. Лів Баллард

Сьогодні Баллард дізнаються по цим нині знаменитим «Дракон Глобус», але колись вони були прикрасами, які вона хотіла втілити в життя більше будь-яких інших. «Я почала створювати їх ескізи за два роки до того, як перший тсаворітовий глобус з'явився на світло», - додає Лів.

маленька Італія

Всі прикраси Баллард виробляються в невеликому ательє в Римі. Дизайнер каже, що вона довго подорожувала по світу, щоб знайти золотих справ майстрів, які могли б «висловлювати речі, які я хотіла б висловити, так, як я їх собі уявляю». Італійські ремісники допомогли Баллард втілити кілька варіацій кулонів Dragon Globe. «Наприклад, ми зробили глобуси, які мали градуированную зміну відтінків синіх сапфірів для більш достовірного зображення морських глибин і прибережного мілководдя».

Ювелірний геоцентризм

Обертається сфера, швидко продана за 66 000 доларів, була виготовлена ​​з 70 грамів 18-каратного золота і покрита зеленими тсаворітамі загальною вагою 13, 5 карат. Повзе по планеті дракон прикрашений безбарвними діамантами загальною вагою 7, 8 карата. Два крихітних синіх сапфіра служать міфологічному суті очима.

аналогове творчість

Баллард в минулому кераміст, і цим, напевно, обумовлюється її звичка вручну, без допомоги будь-якої електроніки, створювати ескізи своїх прикрас. «Мені не потрібно, щоб комп'ютер згладжував за мене кути», - пояснює вона. «Я хочу, щоб за кінцевим результатом явно простежувалася рука людини, яка працювала над прикрасою, навіть якщо це призводить до недоліків. Іноді саме в цьому я знаходжу найбільшу радість творчості ».