Італійські сади в колекції від Bulgari

В ідеальних гранях переливаються всі кольори веселки, викладені в витончені квіткові мотиви, які є відмінною рисою останніх колекцій Bulgari.

У своїх прикрасах Bulgari протягом багатьох років успішно веде діалог між мистецтвом і природою. Хоча зазвичай в основі таких виробів лежить необузданность дикої природи, яка проявилася в фірмовому «зміїному» дизайні Serpenti, нова колекція кілька відходить від цієї парадигми, концентруючись на більш спокійних образах. Проте, бездоганна якість дизайну, каменів і технологій Bulgari залишається на висоті.

Наприклад, сережки Hidden Treasures, натхненні енергійної геометрією вічнозелених лісів, прикрашені двома парами чудових замбійських смарагдів. Загальна вага каменів, які були вирізані з необробленого смарагду вагою 400 карат, становить 143, 1 карата. За словами представників компанії, це значно збільшило яскравість і привабливість мінералів. Кожен камінь делікатно підтримується платиновими закріпками, прикрашеними діамантами. Між двома смарагдами красується діамант класичної огранки.

Унікальні сині сапфіри, зібрані Bulgari з усіх куточків світу, перетворилися в чудове намисто Blue Iridescence. Загальна вага каменів становить 187, 48 карата, і якщо вірити прес-релізу компанії, то їх чарівне темно-синє світіння помітно навіть у темряві. 7 каменів врівноважені рожевої шпинелью загальною вагою 81, 13 карата. Восьмий сапфір прикрашає застібку. В основі намиста - геометричний малюнок з золота 750 проби з діамантовим паве.

Діаманти грають в новій колекції далеко не останню роль. Намисто Spring Encounter було натхненне полотном «Весна» великого художника Сандро Боттічеллі, алегорично описує вічне відродження природи. За словами представників Bulgari, це також є алюзією на намисто 1969, виготовлене з жовтого золота, перлів, коралів і діамантів. При всій його красі і витонченості, не можна не захопитися і мистецтвом майстрів Bulgari. У центрі кожного з 16 квіток, розгойдуються від найменшого руху, розташований діамант класичної огранки. Ніжні пелюстки із золота 750 проби прикрашені паве з діамантів.

Одним з найбільш яскравих елементів колекції є намисто Secret Garden, натхненна потайними куточками італійських садів епохи Відродження. Представники бренду заявили, що це виріб, виконаний кращими майстрами Bulgari, було спеціально розроблено, щоб надати обсягу і динаміки коштовних каменів. Рубелліти, танзаніти, цитрини, аметисти і аквамарини отримали особливу огранювання, щоб їх неможливо було відрізнити від квіткових пелюсток. Квітки невимушено розташувалися на кінцях з відкритого кольє в стилі Serpenti, виготовленого з жовтого золота 750 проби.

Намисто Water Symphony від Bulgari зроблено з сапфірів, білого золота 750 проби і діамантів. При бажанні його можна перетворити в браслет. Великий сапфір, що красується центрі кола, утвореного зі стрічок, блискучих білим золотом і діамантами ограновування «багет», важить 45, 57 карата, а малий - 3, 65. Схожим орнаментом викладена і ланцюг кольє з використанням круглих діамантів.

Кольє з серії Sparkling Hearts зроблено з білого золота, прикрашеного смарагдами і діамантовим паве. Кожен виріб можна перетворити в витончену брошку. Дизайн прикраси натхненний правильними геометричними формами клумб і огорож в італійських садах епохи Ренесансу. Кулон, що становить центр композиції, викладений діамантовим паве в формі сердець. Від центру, подібно розпускаються квіткам, розходяться ланцюжка з білого золота, усипаний діамантами. В аналогічному стилі виконана і ланцюг намиста. Крім варіанту з смарагдами, доступна версія Sparkling Hearts з рубінами.

У колекції є і елітні годинник з серії Geometry of Time, в яких перламутр і корал поєднуються з різноманітними дорогоцінними каменями, викладеними в яскраві геометричні орнаменти.

Всього в нову колекцію Bulgari входять 100 неповторних виробів, кожне з яких створено в однині.

Залиште Свій Коментар