Найдорожче взуття в світі

Антверпен, світовий діамантовий центр, підніс взуття преміум-класу на новий щабель розвитку.

4 грудня Antwerp World Diamond Centre представив Приголомшений публіці чобітки, покриті розсипом діамантів загальною вагою 1550 каратів, за якими моментально закріпилося звання найдорожчої пари взуття в світі.

Прикрашені орнаментом «Пейслі», черевики з чорної шкіри застелений цілої галявиною з 39 083 природних діамантів кольору шампань, сірого і рожевого. Створення дизайну взуття, добірка і установка діамантів зайняли, за словами представників організації, близько 30 тисяч годин.

Пара виставлена ​​на продаж за скромні 3, 1 мільйона доларів.

Унікальна взуття була створена спеціально до Business of Design Week, що проходила з 2 по 7 грудня в Гонконзі. Урочисте представлення спільної праці кращих ювелірів і шевців Бельгії відвідали 400 VIP-персон, включаючи бельгійську Королеву Матильду і Кріса Піітерса, міністра-президента регіону Фландрія.

Діаманти були надані базуються в Антверпені компаніями Diarough / UNI-Design і AF Vandevors t. Хрестоподібний логотип останньої, до речі, був поміщений на дорогоцінні чобітки і виконаний з вкрай рідкісних червонувато-рожевих діамантів.

Залиште Свій Коментар