Хронометр Omega De Ville Central Tourbillon

Omega De Ville Central Tourbillon Chronometer - обмежена серія годин від легендарного швейцарського годинникового дому, яка налічує всього вісім примірників.

Розкішний інтер'єр годин - корпус з 18-каратного червоного золота діаметром 38, 7 міліметрів. Екіпіровані сапфіровим склом годинник здатні без праці справлятися з зануреннями до 30 метрів. Блискучий обід корпусу прикрашений ні багато ні мало 24 трапецієподібними діамантами ограновування «багет».

Безвідмовним серцем годинах служить швейцарський автоматичний механізм Co-Axial 2635, самостійно розроблений Omega і володіє титановим турбійоном і запасом потужності на 45 годин. Мости і пластини механізму пофарбовані в шоколадний коричневий колір за допомогою техніки нанесення покриття осадженням парів, ротор ж покритий платиною. Годинники сертифіковані як хронометр офіційним швейцарським інститутом хронометрії COSC. На зворотному боці основний пластини турбийона вигравірувані ініціал годинникового майстра, який виготовив годинник, а індивідуальний номер, який підтверджує приналежність хронометра до обмеженої серії, можна знайти на бічній грані корпусу.

Одна з найбільш примітних деталей циферблата - секундна стрілка з 18-каратного червоного золота, поміщена в отвір турбийона. Годинна і хвилинна ж стрілки, також виконані з 18-каратного червоного золота, втравлени в сапфірове скло. Крім того, ограновані покажчики з 18-каратного червоного золота поміщені на 12-, 3- і 6-годинну позначки.

Ці чудові наручний годинник, випущені обмеженим виданням, також забезпечені коричневим шкіряним ремінцем з загинається застібкою і поставляються в коробці у формі шкіряної шкатулки для подзавода механічних годинників.