«Спадщина» Віктора Тузлукова

Редакція JewelleryMag з великим задоволенням представляє новий унікальний ювелірний проект Віктора Тузлукова - «Спадщина».

Провідний інженер інжинірингові Центру швидкого прототипування Високої Складнощі Анна Щербініна поділилася з редакцією A-Gems.com новим ексклюзивним інтерв'ю з майстром-огранувальником Віктором Тузлуковим.

Анна Щербініна: Розкажіть трохи про проект?

Віктор Тузлуков: Мета проекту - представити зерна Мудрості, розсипані в світі культурна спадщина. Кожен камінь присвячений тій чи іншій культурі (наголошую - не країні, саме культурі). У кожному камені дані знакові для цієї культури орнаменти, образи або символи, з'єднані в якусь композицію. До кожного каменю написаний короткий текст, який окреслює тему цієї композиції. Зрозуміти, розвинути цю тему або хоча б відчути її глибину пропонується глядачеві-читачеві.

В даний момент проект представлений трьома каменями. Скільки дизайнів ви плануєте зробити?

Цей проект в чомусь винятковий - починаючи, не бачу кінця. Анонсуючи його, я сказав: «Можливо, це буде проектом всього мого життя, тому що він більше, ніж життя людини. Світова спадщина невичерпно, і я можу показати лише те, що сам в змозі вмістити. »

Які ще культури ви хотіли б висловити через дизайн каменів?

Скажу лише, що це будуть не тільки сучасні культури, а й пішли цивілізації. Обов'язково буде Єгипет, обов'язково буде антична Греція, обов'язково буде Індія, напевно будуть корінні культури центральної і південної Америки ... Це довго. Адже в кожну з них потрібно зануритися, зрозуміти, прочувствовать- прожити.

Три перших каменю проекту «Спадщина» будуть представлені 26-28 жовтня на виставці Munich Gem and Mineral Show. Стенд B6.333.

Залиште Свій Коментар