Вантажні помолвочние кільця - вічна класика

Страх отримати кільце, яке вийде з моди раніше, ніж весільний букет відправиться в свій ритуальний політ, переслідує багатьох наречених.

Не можна заперечувати, що мода на певні помолвочние кільця приходить і йде, але оригінальним способом уникнути ризику придбати кільце, яке скоро застаріє, може стати покупка вантажного кільця, цінного своєї передчасної красою.

Втім, і це завдання не з простих: пошуки оригінального і відповідного кільця для заручин, якщо ви не маєте досвіду вибору антикварних прикрас, можуть обернутися розчаруванням. Особливо в світлі того, що старовинні кільця, на яких вже відклали свій відбиток кілька десятиліть, нерідко виявляються в гіршому стані, ніж вам хотілося б від прикраси, яке вам належить носити все життя.

Відмінних вихід - покупка нового кільця, виконаного в старовинному стилі. Таким чином, ви не будете турбуватися про потертостей старої речі, але зможете блиснути коштовністю з дизайном іншої епохи.

В останні роки все більше ювелірних компаній звертає увагу на можливість створення прикрас в стилі днів давно минулих, тому сьогодні знайти кільце в старовинному стилі просто як ніколи. Деякі форми ограновування діамантів, зокрема, «кушон», «Ашер», «смарагдова» і ограновування трояндою, мають легко впізнаваним духом старовини, а додаткові деталі, наприклад, одинарний або подвійний «ореол» з дрібної діамантовою мозаїки навколо центрального каменю довершують образ фамільної коштовності.

У категорію «вінтажних» кілець потрапляє безліч чарівних дизайнів, наприклад, помолвочное кільце Belle від бренду Harry Winston з діамантом класичної огранки, оточеним мозаїчним діамантовим ореолом.

Британська ювелірна фірма Cred Jewellery займається створенням помолвочних кілець з опорою на етичні суворі стандарти, поєднуючи увагу до дизайну з відповідальним веденням бізнесу. Кільце Deco Trilogy, прикрашене п'ятьма самоцвітами сучасної огранки в ступінчастою оправі, - справжнє вікно в епоху ар-деко. Подібну ідеологію сповідує і ювелірний дізайненр Хетті Рікардс - в своїх прикрасах, в тому числі в чарівному Помолвочное кільці Deco на фото, вона використовує виключно золото Fairtrade, здобуте соціально відповідальними фірмами.

За незвичайним поглядом на старовинний стиль просимо звернутися до Jade Jagger. У своєму Помолвочное кільці з діамантами компанія експериментує з традиційним дизайном діамантового ореолу, надаючи йому нотку сучасності.

Залиште Свій Коментар