Модні намиста

Одне з найдавніших прикрас, яке незмінно знаходить собі місце в кожному сезоні і кожної скриньці з коштовностями.

Виготовлення бус і різних підвісок відноситься до найдавніших традицій людства. Наші далекі предки носили їх не тільки як прикраси, але і для захисту від злих сил, як магічні амулети і талісмани для вдалого полювання. Для вождів племен вони були символом влади і сили.

Сьогодні роль бус змінилася, хоча і не набагато. Кожна представниця прекрасної статі, підбираючи собі прикраса, неодмінно бажає бути яскравою, поміченою і підкреслити свою індивідуальність, а найкреативніші дизайнери невпинно трудяться над створенням нових брендових колекцій.

тенденції сезону

Намиста будуть на піку популярності в 2015 році, причому стилістичні рішення і матеріали, зараз різноманітні як ніколи. Найбільш популярні яскраві натуральні камені або їх імітація, серед металів переважає золото. Крім бус з традиційних каменів, перлів і металу весна-літо 2015 багата на етнічні мотиви, де на перший план виходять дерево шкіра і слонова кістка.

Писк року - аксесуари з валяються з шерсті, кольє з квітами з сукна сьогодні вважається шедевром хендмейд-майстерності. Також повертаються в моду тільки недавно забуті комірці, розшиті перлами, бісером або різнокольоровими кристалами. Основні тенденції сезону: помітність, неординарність і екстравагантність.

Модний будинок Chanel успішно реалізує в біжутерії принцип багатошаровості. У показах на моделях можна побачити актуальну варіацію на тему класики - короткі намиста з щільного сплетення великих штучних перлин, інкрустованих стразами, або довгі багатоярусні перлові нитки. Інший тренд від Chanel - кольє з ланцюжків різної довжини з металевими підвісками.

Крістіан Діор і Жан Поль Готьє в своїх колекціях пропонують нашій увазі намиста-чокери, які представляють собою короткі, «під горло» масивні металеві ланцюги, або широкі пластини, прикрашені камінням або геометричним орнаментом. Подібні речі будуть ефектно виглядати в комплекті з блузами з вузьким круглим вирізом.

Джоржио Армані робить акцент на великі натуральні камені грубої огранки. Бірюза, агати і корали можуть поєднуватися з металевими і шкіряними вставками. Довгі намиста з плоских легких напівпрозорих елементів, що нагадують пелюстки квітів, виглядають дуже по-весняному.

Ральф Лорен і лібертінов представляє яскравий повітряний річний образ - багаторівневі намиста і кольє з різнокольорових кристалів, нанизаних на прозору нитку.

Донателло Версаче без удаваної скромності створив для сезону весна-літо 2015 щось схоже на дизайнерські олімпійські медалі - великі круглі металеві підвіски з логотипом бренду на довгому ланцюгу з масивних ланок.

як носити

Проте всі зусилля іменитих модельєрів можуть зійти нанівець при безграмотного складанні загального ансамблю. Щоб образ викликав захоплення, а не глузливі усмішки, при виборі прикраси для прекрасної шиї, варто дотримуватися ряду простих правил:

  • якщо в якості родзинки образу Ви вибрали помітне кольє, то ліф сукні або блуза повинні бути максимально простими, тобто без яскравого принта або складної обробки;

  • чим яскравіше намиста, тим скромніше повинен бути фон, і навпаки;
  • кольорові гами вбрання та аксесуарів повинні перегукуватися між собою, краще вибирати прикраса схожого відтінку, але на тон темніше або світліше сукні.
  • основне правило - акцент повинен бути один, якщо кольє не є складовою частиною комплекту і задумано, як самостійне прикраса, то не варто намагатися підбирати до нього схожі сережки та браслети, щоб не виглядати без смаку, краще обійтися взагалі без них.