Колекція Windfell від Mappin & Webb

Бренд Mappin & Webb зобразив в золоті і діамантах нової колекції прикрас бурхливу красу Південного Заходу Великобританії.

На честь свого 240-річчя компанія Mappin & Webb запустила нову колекцію, натхненна спадщиною Британської корони. Колекція Windfell складається з 17 елементів, включаючи кільця, кольє і браслети, виконані з жовтого золота і чистого срібла. Красиві спокійні ландшафти графства Дорсет знайшли відображення в плавному асиметричному дизайні прикрас.

Квінтесенцією англійського стилю Mappin & Webb, безумовно, є брошка Dorset Bow, яка була одним з весільних подарунків королеви Мері від графства Дорсет. На публіці ця брошка вперше з'явилася в 1897 році на балу в резиденції Девоншир Хаус. Через півстоліття, Dorset Bow виявилася серед весільних подарунків Єлизавети II, і королева регулярно її надягає. У 1897 році бренд Mappin & Webb став одним з постачальників королівського двору, і до цього дня постачає срібними виробами Її і Його Величності, а також принца Уельського.

Елізабет Гелтон, генеральний директор бренду, зазначила: «Колекція Windfell повертається до витоків компанії - срібному промислу, захоплюється красою плавних ландшафтів Дорсета і милується витонченими обрисами брошки Dorset Bow. Природні, витончені лінії цих прикрас сміливо спрямовуються в майбутнє, що робить їх чудовою сучасною класикою, виготовленої спеціально для цінительок стильних прикрас ».

Сережки з жовтого золота з діамантовим паве з колекції Windfell від Mappin & Webb

Браслет зі срібла з колекції Windfell від Mappin & Webb

Кільце з жовтого золота з діамантами з колекції Windfell від Mappin & Webb

Срібні сережки-гвоздики з колекції Windfell від Mappin & Webb

Кольє-сотуар зі срібла з колекції Windfell від Mappin & Webb

Сережки-кільця з жовтого золота з колекції Windfell від Mappin & Webb

Тонкий срібний браслет-Кафф з колекції Windfell від Mappin & Webb

Коротке срібне кольє з колекції Windfell від Mappin & Webb

Кільце з жовтого золота з колекції Windfell від Mappin & Webb

Масивний срібний браслет-Кафф з колекції Windfell від Mappin & Webb

Кольє з підвіскою з жовтого золота з колекції Windfell від Mappin & Webb

Срібний перстень з колекції Windfell від Mappin & Webb

Залиште Свій Коментар